Իրավունք 15:38 04/03/2015
Այսօր` ժամը 13:50-ին, ոստիկանությունը ահազանգ է ստացել, որ «Նուբարաշեն» քրեակատարողական հիմնարկի մոտ կրակոցներ են հնչել: Ոստիկանության լրատվական ծառայությունից Panorama.am-ին տեղեկացնում են, որ ահազանգն ստանալուն պես դեպքի վայր է մեկնել օպերատիվ խումբը և պարզել, որ կրակոցների հետևանքով կա մեկ մահացած, մյուս երկու վիրավորներին շտապօգնության ծառայությունը տեղափոխել է «Էրեբունի» բժշկական կենտրոն:
Վերոնշյալները Լևոն Ղազարյանը և Դրաստամատ Թադևոսյանն են, ովքեր հիվանդանոց տեղափոխվելու ճանապարհին մահացել են: Լևոն Բադալյանը քրեական հեղինակություն համարվող «Երրորդմասցի Լյովն» է:

Право 16:25 04/03/2015
Сегодня, в 13:50 по ереванскому времени, в Полицию Армении поступил звонок о том, что напротив уголовно-исполнительного учреждения «Нубарашен» прозвучала стрельба.
Как сообщили Panorama.am в пресс-службе Полиции РА, на место происшествия срочно выехала группа оперативников, которые вскоре выяснили, что в результате стрельбы есть погибший, а двух раненых госпитализировали на машине «Скорой помощи» в медцентр «Эребуни».
Раненные вследствие инцидента Левон Казарян и Драстамат Тадевосян скончались по дороге в больницу. Погибшим на месте оказался криминальный авторитет Левон Бадалян («Еррордмасци Лёв»).