Հասարակություն 20:30 27/02/2015
Հանրապետության տարածքում՝ փետրվարի 28-ին սպասվում է առանց տեղումների եղանակ, մարտի 1-4-ին առանձին շրջաններում սպասվում են տեղումներ: Քամին` հյուսիս-արևելյան` 3-8 մ/վրկ: Այս մասին հայտնում է ԱԻՆ հիդրոօդերևութաբանության և մոնիտորինգի պետական ծառայությունը:
Օդի ջերմաստիճանը փետրվարի 28-ին, մարտի 1-ի գիշերը, բացառությամբ արևելյան շրջանների, կբարձրանա 2-4 աստիճանով, մարտի 1-ի ցերեկը կնվազի 1-2 աստիճանով:
Երևանում՝ փետրվարի 28-ին սպասվում է առանց տեղումների եղանակ, մարտի 1-4-ին սպասվում է փոփոխական ամպամածություն, կա թույլ տեղումների հավանականություն:

Общество 20:21 27/02/2015
На территории Армении 28 февраля ожидается погода без осадков, а в период с 1 по 4 марта в ряде областей республики прогнозируются осадки.
Как передает государственная служба по Гидрометеорологии и мониторингу (Армгосгидромет) МТУЧС, ветер будет северо-восточным, 3-8 м/с.
Температура воздуха 28 февраля и ночью 1 марта повысится на 2-4 градуса, за исключением восточных областей республики. Днем 1 марта столбик термометра покажет понижение на 1-2 градуса.
В Ереване 28 февраля ожидается погода без осадков, а 1-4 марта будет переменная погода, вероятны слабые осадки.