Իրավունք 11:25 30/07/2019 Հայաստան
Փաստաբան Երվանդ Վարոսյանը, որ հայտարարել էր դատավոր Դավիթ Գրիգորյանի իրավունքները պաշտպանելու փաստաբանների նախաձեռնության մասին, այսօր ֆեյսբուքյան էջում գրել է.
«Դատական համակարգը վերջնականապես կործանելուն միտված իշխանության անհեռատես քայլերի դեմ ըմբոստացած փաստաբաններիս որևէ կերպ փաստարկված հակադարձելու հնարավորություն չունեցող զոմբիապետերը, ֆեյքապաններն ու գրանտակերաբույծները ստիպված շրջանառության մեջ են դրել «ով պաշտպանում է դատավոր Գրիգորյանին հակահեղափոխական քոչարյանական է» թեզը:
Պարոնայք, դուք արդեն վտանգավոր եք դառնում (առաջին հերթին ինքներդ ձեր համար) ոչ միայն ձեր անհավասարակշռության պատճառով, այլ նաև պրիմիտիվության պատճառով»։

Право 12:59 30/07/2019 Армения
Адвокат Ерванд Варосян, который сообщил об инициативе адвокатов по защите прав судьи Давида Григоряна, сегодня на своей странице в социальной сети Facebook написал:
«Повелители зомби, владельцы фейков и разводящие грантополучателей, не имеющие возможности хоть в какой-то мере аргументированно ответить нам, адвокатам, выступившим против недальновидных шагов властей, нацеленных на окончательное разрушение судебной системы, вынужденно ввели в обращение следующий тезис: "кто защищает судью Григоряна, тот контрреволюционер и сторонник второго президента Армении Роберта Кочаряна".
Господа, вы уже становитесь опасными (прежде всего, сами для себя) не только из-за вашей неуравновешенности, но и примитивности».