Հասարակություն 13:35 06/09/2019 Հայաստան
Ընկերությունից հայտնում են, որ 5900 դրամ բաժանորդավճարի դիմաց բջջային կապի բոլոր կանխավճարային փաթեթների օգտատերերը (բացառությամբ շարժական ինտերնետ սակագնային փաթեթների), կկարողանան ակտիվացնել «Անսահմանափակ ինտերնետ» ծառայությունը և օգտվել շարժական ինտերնետից՝ առանց որևէ սահմանափակումների:
«Հայաստանում երկար ընդմիջումից հետո առաջին անգամ բաժանորդներին հասանելի է դարձել շարժական ինտերնետ առանց արագության կամ ծավալի սահմանափակումների։  Վերջերս Beeline-ը մեծ ներդրումներ է կատարել գերարագ շարժական ինտերնետ տեխնոլոգիաների զարգացման մեջ և կառուցել 3G և 4G ցանցեր Երևանում ու մարզերում: Այս ներդրումների շնորհիվ մեր բաժանորդներն այժմ կարող են ձեռք բերել գերարագ ինտերնետ անսահմանափակ ծավալով», - նշել է Հայաստանում Beeline- ի Գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Անսահմանափակ ինտերնետ ծառայությունը կարելի է ակտիվացնել մինչև 2019 թվականի նոյեմբերի 30-ը, հավաքելով *0500# USSD հրահանգը կամ «My Beeline Armenia» հավելվածի միջոցով:
Լրացուցիչ տեղեկատվություն կարելի է ստանալ www.beeline.am  կայքում, հաղորդագրություն ուղարկելով Facebook սոցիալական ցանցում Beeline Armenia պաշտոնական էջին, զանգահարելով 0611 անվճար համարին կամ Beeline-ի մոտակա վաճառքի և սպասարկման գրասենյակում։

Общество 13:30 06/09/2019 Армения
Beeline объявляет о запуске услуги безлимитного мобильного интернета. За абонентскую плату 5900 драмов абоненты всех предоплатных тарифных планов мобильной связи (за исключением тарифных планов мобильного интернета), смогут подключить услугу «Безлимитный интернет» и пользоваться мобильным интернетом без каких-либо ограничений.
«Впервые за долгое время жителям Армении стал доступен мобильный интернет без ограничений в скорости или объеме. За последнее время Beeline инвестировал значительные средства в развитие высокоскоростных технологий мобильного интернета и построил очень развитые 3G и 4G сети в Ереване и регионах. Именно благодаря этим инвестициям наши абоненты теперь могут получить не только неограниченный объем интернета, но и максимально возможную скорость», – отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Услугу можно подключить до 30 ноября 2019 года. Для этого нужно набрать USSD-запрос *0500# или активировать ее с помощью приложения «My Beeline Armenia».
Дополнительную информацию об акции можно получить на сайте www.beeline.am, связавшись с оператором в чате на официальной странице Beeline Armenia в Facebook, по бесплатному номеру 0611 или в ближайшем офисе Beeline.