Տնտեսություն 16:17 22/10/2019 Հայաստան
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը գործարկել է նոր նախագիծ՝ որը միտված է բարելավել իրավաբանական անձանց/անհատ ձեռներեցների սպասարկման գործընթացը մասնաճյուղերում:
Նախագիծն իրականացվում է ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի «Արաբկիր», «Էրեբունի», «Սպանդարյան», «Մյասնիկյան» մասնաճյուղերում, որտեղ բիզնեսի ներկայացուցիչները հնարավորություն կստանան սպասարկվել իրավաբանական անձանց/անհատ ձեռներեցների համար մասնագիտացված պատասխանատուի կողմից:
Այս նախագծի շրջանակներում սպասարկման առավելությունները հետևյալն են.
• իրավաբանական անձանց/անհատ ձեռներեցների համար առանձնացված սպասարկման գոտու առկայություն,
• անձնական մենեջերի ծառայություններից օգտվելու հնարավորություն,
• առցանց հերթ պահելու հնարավորություն`հավելվածի միջոցով:
Բիզնեսի ներկայացուցիչներին հասանելի ծառայություններ.
• Վարկի ձևակերպման հատուկ առաջարկներ,
• Լիզինգ,
• Ֆակտորինգ,
• Ավանդներ,
• Հաշվարկադրամարկղային ծառայությունների ամբողջական փաթեթ,
• Բիզնես քարտեր,
• Փաստաթղթային գործառնություններ:
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը միշտ աշխատում է բավարարել հաճախորդների սպասելիքները և հոգալ իր մասնաճյուղերում սպասարկման որակի կատարելագործման համար:
Առավել մանրամասն տեղեկություն նախագծի  վերաբերյալ կարող եք ստանալ ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի բոլոր մասնաճյուղերում, պաշտոնական կայքում` www.vtb.am կամ 87-87 հեռախոսահամարով՝  Բանկի կոնտակտային կենտրոնում:

Экономика 16:22 22/10/2019 Армения
«Банк ВТБ (Армения)» внедрил новый проект, призванный усовершенствовать процесс обслуживания Юридических лиц/Индивидуальных предпринимателей в филиалах.
Согласно релизу, проект осуществляется в филиалах «Арабкир», «Эребуни», «Спандарян», «Мясникян» ЗАО «Банка ВТБ (Армения)», где представители бизнеса получат возможность обслуживаться специализированным сотрудником по обслуживанию Юридических лиц/Индивидуальных предпринимателей.
Преимуществами обслуживания в рамках данного проекта являются:
• наличие персональной зоны обслуживания для Юридических лиц/Индивидуальных предпринимателей,
• возможность воспользоваться услугами персонального менеджера,
• возможность зарезервировать визит в Банк посредством приложения онлайн очередей.
Услуги доступные бизнесу:
• Акционные предложения на оформление кредита,
• Лизинг,
• Факторинг,
• Депозиты,
• Полный пакет услуг расчетно-кассового обслуживания,
• Бизнес- карты,
• Документарные операции.
Банк ВТБ (Армения) всегда старается соответствовать ожиданиям клиентов и заботится об улучшении обслуживания в филиалах.
Подробную информацию о проекте можно узнать на официальном сайте “Банка ВТБ (Армения)”, www.vtb.am и в Контактном центре Банка по номеру 87-87.