Քաղաքական 12:22 01/03/2021 Հայաստան
Իրավաբան, «Հայրենիք» կուսակցության անդամ Արսեն Բաբայանը ֆեյսբուքյան գրառմամբ դիմել է Հայաստանի գլխավոր դատախազին, ոստիկնաապետին, ԱԱԾ տնօրենին.
«Արթուրին, Վահեին (ձեզ կարող եմ այդպես դիմել, մենք հին ծանոթներ ենք) և Արմեն Աբազյանին (իր հետ երբեք չեմ շփվել),
պարոնայք սպաներ, դուք կարող եք մեկ քայլով վերջ դնել նիկոլի ստեղծած այս մղձավանջին: Դուք կարող եք մեկ քայլով ժողովրդին վերադարձնել երբեմնի խաղաղությունը, ներդաշնակությունն ու միասնականությունը:
Մեկ անգամ էլ մտածեք, խորը մտածեք... դեռ շանս ունեք փրկելու իրավիճակը:
Տղերք, միացեք մեր անվտանգության ու խաղաղության հիմնական երաշխավորին, միացեք հայոց պարծանքին, հայոց բանակին:
Տղերք, կյանքից թանկը՝ պատիվն է, իսկ պատվից թանկը՝ Հայրենիքը:
Մի ուշացրեք, հետո ինքներդ եք ձեզ մեղադրելու»։
Արթուրին, Վահեին (ձեզ կարող եմ այդպես դիմել, մենք հին ծանոթներ ենք) և Արմեն Աբազյանին (իր հետ երբեք չեմ շփվել),...

Политика 12:51 01/03/2021 Армения
Адвокат, член партии «Родина» Арсен Бабаян на своей странице в соцсети Facebook обратился к генеральному прокурору Армении, начальнику полиции, директору Службы национальной безопасности :
«Артуру, Ваге (я могу так обращаться к вам, мы старые знакомые) и Армену Абазяну (я никогда с ним не общался),
Господа офицеры, одним шагом вы можете положить конец созданному Николом этому кошмару. Одним шагом вы можете вернуть людям былые мир, гармонию и единство.
Подумайте еще раз, глубоко все обдумайте... у вас еще есть шанс спасти ситуацию.
Ребята, присоединяйтесь к нашему главному гаранту безопасности и мира, присоединяйтесь к армянской гордости - армянской армии.