Քաղաքական 20:02 03/03/2021 Հայաստան
«Հայրենիքի փրկության շարժում»-ն առաջիկա օրերին հանդիպումներ կիրականացնի մարզերում, ինչպես նաև մարտի 6-ին հանրահավաք կանցկացնի Բաղրամյան պողոտայում։ Այս մասին ընդդիմության կազմակերպած հանրահավաքի ավարտին  ասաց շարժման վարչապետի թեկնածու Վազգեն Մանուկյանը:
«Շարժման մասնակիցներով կայցելենք մարզեր։ Մեր ձայնն այնտեղ չի լսվում, այնտեղ միայն Հ1 են լսում։  Շաբաթ օրը ժամը՝ 15․00-ին հանրահավաք կանենք»,-ասաց նա։
Վազգեն Մանուկյանը նաև չբացառեց , որ հնարավոր է անհրաժեշտ լինի իրականացնել կտրուկ գործողություններ:
«Կարող է իրավիճակները բերեն նրան, որ մեզ պետք լինեն կտրուկ գործողություններ։ Ձեզ ասեմ, որ ժողովրդի մեջ մի 5000 երիտասարդ կան, որ շատ հիասթափվում են,ասում են ՝ գնանք էս շենքը ջարդենք,այս շենքը վերցնենք։ Սպասեք, ձեր կարիքը կարող է գալ»,-ասաց նա։

Politics 21:04 03/03/2021 Armenia
The opposition Homeland Salvation Movement will hold meetings in Armenian regions in the coming days, the candidate for the post of interim prime minister from opposition Vazgen Manukyan stated on Wednesday during the rally on Baghramyan Avenue. Manukyan said that on March 6 another rally is planned on Baghramyan.
"We will visit provinces with the representatives of the Movement. Our voice is not heard there where people watch only H1 (ed. Public TV Channel). On Saturday, we will hold a rally at 15.00," said Manukyan.