Քաղաքական 19:19 16/06/2021 Հայաստան
«Պատիվ ունեմ» դաշինքը նախընտրական քարոզարշավի շրջանակներում շարունակում է հանդիպումներ ունենալ հանրապետության մարզերում: Այս մասին տեղեկացնում են դաշինքից։
«Հունիսի 16-ին դաշինքի ցուցակը գլխավորող, «Հայրենիք» կուսակցության նախագահ Արթուր Վանեցյանը և ՀՀԿ նախագահ, ՀՀ երրորդ նախագահ Սերժ Սարգսյանը թիմակիցների հետ այցելել են Կոտայքի մարզ:
Հրազդան քաղաքում բնակիչների հետ կայացած հանդիպմանը դաշինքի ներկայացուցիչները լսել են կոտայքցիներին հուզող հարցերը, նրանց մտահոգող խնդիրները, առաջարկել դրանց լուծման ուղղությամբ «Պատիվ ունեմ» դաշինքի նախընտրական ծրագրով նախատեսված լուծումները և կոչ արել հունիսի 20-ին անպայման օգտվել իրենց ընտրական իրավունքից, ակտիվորեն մասնակցել ընտրություններին և իրենց ձայնը վճռորոշ դարձնել մեր պետության ապագայի կերտման գործում:
Այսօր մայրաքաղաքում ևս «Պատիվ ունեմ» դաշինքը շարունակել է քարոզարշավը:
Դաշինքի ցուցակի երկրորդ համար, Երևանի նախկին քաղաքապետ Տարոն Մարգարյանը թիմակիցների հետ շրջել է Նոր Նորք վարչական շրջանում, բակային հանդիպումներ ունեցել բնակիչների հետ»,- հայտնում են դաշինքից:

Politics 20:34 16/06/2021 Armenia
As part of the election campaign, the representatives of "I'm honoured" pre-election bloc continue their meetings in different regions of Armenia. As the Bloc said in a release, on June 16, the candidate for the post of the prime minister from the Bloc Artur Vanetsyan and Armenia's third President Serzh Sargsyan visited Kotayq province.
In Hrazdan town, the Bloc representatives conversed with the locals, listened to the concerns raised by the residents and presented their views and solutions to various problems according to their election programme.
The Bloc representatives called on the citizens to make use of their electoral right and actively participate  in the June 20 parliamentary elections, thus making their vote decisive for the future of the country.
In the meantime, the second person in the list of the Bloc, former Mayor of Yerevan Taron Margaryan has continued the campaign in capital city Yerevan. Margaryan along with his team members toured Nor Work administrative district of the capital city and held meetings with the residents.