Քաղաքական 19:19 16/06/2021 Հայաստան
«Պատիվ ունեմ» դաշինքը նախընտրական քարոզարշավի շրջանակներում շարունակում է հանդիպումներ ունենալ հանրապետության մարզերում: Այս մասին տեղեկացնում են դաշինքից։
«Հունիսի 16-ին դաշինքի ցուցակը գլխավորող, «Հայրենիք» կուսակցության նախագահ Արթուր Վանեցյանը և ՀՀԿ նախագահ, ՀՀ երրորդ նախագահ Սերժ Սարգսյանը թիմակիցների հետ այցելել են Կոտայքի մարզ:
Հրազդան քաղաքում բնակիչների հետ կայացած հանդիպմանը դաշինքի ներկայացուցիչները լսել են կոտայքցիներին հուզող հարցերը, նրանց մտահոգող խնդիրները, առաջարկել դրանց լուծման ուղղությամբ «Պատիվ ունեմ» դաշինքի նախընտրական ծրագրով նախատեսված լուծումները և կոչ արել հունիսի 20-ին անպայման օգտվել իրենց ընտրական իրավունքից, ակտիվորեն մասնակցել ընտրություններին և իրենց ձայնը վճռորոշ դարձնել մեր պետության ապագայի կերտման գործում:
Այսօր մայրաքաղաքում ևս «Պատիվ ունեմ» դաշինքը շարունակել է քարոզարշավը:
Դաշինքի ցուցակի երկրորդ համար, Երևանի նախկին քաղաքապետ Տարոն Մարգարյանը թիմակիցների հետ շրջել է Նոր Նորք վարչական շրջանում, բակային հանդիպումներ ունեցել բնակիչների հետ»,- հայտնում են դաշինքից:

Политика 20:26 16/06/2021 Армения
Блок «Честь имею» в рамках агиткампании к предстоящим 20 июня выборам в Национальное Собрание Армении продолжает проводить встречи в областях республики, сообщают из блока.
«16 июня возглавляющий список блока лидер партии «Родина» Артур Ванецян и председатель Республиканской партии Армении, третий президент Республики Армения Серж Саргсян вместе со своими товарищами по команде посетили Котайкскую область.
В ходе встречи с жителями Раздана представители блока выслушали волнующие котайкцев вопросы, их беспокоящие их проблемы, предложили пути решения проблем, предусмотренные предвыборной программой блока «Честь имею», призвали 20 июня непременно воспользоваться своим правом голоса, активно участвовать в выборах и  сделать свой голос решающим в построении будущего нашего государства.
Сегодня блок «Честь имею» продолжил свою агиткампанию и в столице.
Второй номер в списке блока, бывший мэр Еревана Тарон Маргарян с представителями команды побывал в административном районе Нор Норк, провел дворовые встречи с жителями», – сообщают из блока.