Սպորտ 09:00 09/09/2021 Հայաստան
«Չհաղթեցինք, որովհետև պետք էր գոլ խփել։ Չկարողացանք ավելը շատ գոլ խփել։ Մրցակիցը մեկ անգամ գրոհեց և գոլ խփեց։ Այսպիսին է ֆուտբոլը՝ երբեմն անարդար»,- Լիխտենշտեյնի  հետ հանդիպումից հետո կայացած ասուլիսում ասաց Ֆուտբոլի Հայաստանի ազգային հավաքականի իսպանացի գլխավոր մարզիչ Խոակին Կապառոսը։
Նա նշեց, որ  փորձում էին երկու եզրերով էլ գրոհել, սակայն արդյունավետ չէր ստացվում, ինչ որ տեղ մարզական բախտն էլ չժպտաց իրենց։
«Յուրաքանչյուր խաղ մեզ համար արդեն վերածվելու է եզրափակչի։ Վստահ եմ նաև, որ կարող ենք պայքարել, լավ հանդես գալ»,- ասաց Խ. Կապառոսը։
Հիշեցնենք, որբ  սեպտեմբերի 8-ին Հայաստանի ազգային հավաքականն անցկացրել է Աշխարհի 2022 թ. առաջնության ընտրական փուլի J խմբի 6-րդ մրցափուլի հանդիպումը՝ Երևանում հյուրընկալելով Լիխտենշտեյնի ընտրանուն: Հանդիպումն ավարտվել է 1։1։

Sport 10:52 09/09/2021 Armenia
The head coach of the Armenian national football team, Joaquín Caparrós, said “Lady Luck did not smile” on his team at the FIFA World Cup qualifying match against Liechtenstein on Wednesday.
Group J’s match between Armenia and Liechtenstein played in Yerevan ended in a 1-1 draw.
"We didn’t win because we needed to score more goals, but we could not do it. The opponent attacked once and scored a goal. It’s football, sometimes it's unfair,” Caparrós told a post-match press conference.
He said that they tried to attack from both sides, but it was not effective, adding, in a sense, “Lady Luck did not smile” on them.
"Every game is like a final for us. I am sure that we can still fight and produce a good performance," the manager said.