Առողջություն 10:16 25/03/2020 Հայաստան
ԱՆ հիվանդությունների վերահսկման և կանխարգելման կենտրոնի՝ քիչ առաջ հրապարակած տվյալների համաձայն, Հայաստանում կորոնավիրուսով վարակվածների թիվը մարտի 25-ի ժամը 10-ի դրությամբ հասել է 265-ի։
Հաստատված դեպքերի ընդհանուր քանակը - 265
Բուժվածներ - 16
Բացասական թեստեր - 1315
Երեկ ժամը 18.30-ի դրությամբ կորոնավիրուսով վարակվածների թիվ 249-ն էր, այսինքն դեպքերն ավելացել են 16-ով։
Հիշեցնենք, որ երեկ երեկոյան առողջապահության նախարար Արսեն Թորոսյանը հայտնել էր, որ  բուժվել է 14 քաղաքացի, որից 12-ը մեկուսացման մեջ եղած քաղաքացիներից, որոնց մոտ հաստատվել էր վիրուսը, բայց նրանք որևէ գանգատ չունեին և չէին հոսպիտալացվել, իսկ մյուս 2-ը Ինֆեկցիոն հիվանդանուցում բուժվող քաղաքացիներն էին, ինֆեկցիոն հիվանդանուցում բուժվող ևս 2 քաղաքացու մոտ վիրուսի տեստը բացասական է, վաղը կրկնելուց և բացասական պատասխանից հետո, նրանք նույնպես դուրս կգրվեն, մեկուսացումից դուրս է եկել ընդհանուր 88 քաղաքացի` 37-ը իրենց շենքում մեկուսացվածներից, իսկ 51-ը՝ հատուկ վայրում մեկուսացվածներից։

Здоровье 10:39 25/03/2020 Армения
По данным Национального центра по контролю и профилактике заболеваний министерства здравоохранения Армении, по положению на 10:00 среды, 25 марта, число случаев заражения коронавирусом в РА достигло 265.
Таким образом, число заразившихся увеличилось на 16.
Общее число подтвержденных случаев – 265,
число излечившихся – 16,
число отрицательных тестов – 1315.
Министр здравоохранения Армении Арсен Торосян вечером во вторник, 24 марта, сообщил: вылечились 14 граждан, 12 из которых находились в изоляции и у них было выявлено заражение, но не было жалоб, они не были госпитализированы, а двое других были пациентами, находившимися на лечении в инфекционной больнице. «Еще у 2 пациентов, которые лечились в инфекционной больнице, тест тоже показал отрицательный результат, после завтрашнего повторного тестирования и отрицательного ответа они также будут выписаны. В общей сложности 88 граждан вышли из изоляции», – указал он.