Տնտեսություն 17:57 03/05/2021 Հայաստան
Կոնվերս Բանկում ամփոփել են Կանանց տոներին նվիրված ակցիայի արդյունքները: Բանկն իր կին հաճախորդներին էր առաջարկել մարտի 15-ապրիլի 7-ն ընկած ժամանակահատվածում կատարել անկանխիկ գնումներ  Woman’s Card վճարային քարտերով և ստանալ ոչ միայն գումարի հետվերադարձ, այլև որոշ բանկային պրոդուկտներից արտոնյալ պայմաններով օգտվելու, Visa Pay Sticker կամ Visa mini FOB/իր աքսեսուարով/ ստանալու հնարավորություն:
«Շնորհակալություն ենք հայտնում  Կոնվերս Բանկի Woman’s  քարտապաններին մեր առաջարկի նկատմամբ հետաքրքրության և ակցիայի ընթացքում ցուցաբերած ակտիվության համար: Դրա շրջանակում Woman’s քարտատեր կանանց  համայնքը համալրվեց հազարավոր նոր քարտապաններով, որոնցից շատերը, կատարելով ակցիայի չափորոշիչներին համապատասխանող ծավալի անկանխիկ գնումներ, օգտվել են cashback –ից:  Ընդհանուր  առմամբ, վերադարձված  գումարը գերազանցել է 5 մլն ՀՀ դրամը»,- ասել են Բանկում:
Նշվել է, որ 2016թ-ից ի վեր անկանխիկ գնումների խրախուսման տարբեր ակցիաների շրջանակում cashback-ի ծավալը կազմել է 130 մլն դրամ:
Կոնվերս Բանկը հետամուտ է իր քարտային պրոդուկտների զարգացմանը, հաճախորդների խրախուսման տարաբնույթ ակցիաների անցկացմանը և առաջիկայում հանդես կգա նոր առաջարկներով:

Экономика 18:02 03/05/2021 Армения
Конверс Банк подвел итоги акции, посвященной Женским праздникам. Банк, согласно релизу,  предложил своим клиентам-женщинам совершать безналичные покупки платежными картами Woman's Card с 15 марта по 7 апреля и получить не только кэшбек, но и возможность воспользоваться некоторыми банковскими продуктами на льготных условиях, а также получить Visa Pay Sticker или Visa mini FOB (со своим аксессуаром).
«Мы благодарим владельцев карт Woman’s card Конверс Банка за проявленный интерес к нашему предложению и за их активность во время акции. В рамках акции женское сообщество держателей Woman's Card пополнилось тысячами новых владельцев карт, многие из которых воспользовались кэшбэком при совершении безналичных покупок, в соответствии с критериями акции. В целом сумма кэшбэка превысила 5 млн драмов РА», - сообщили в банке.
Было отмечено, что с 2016 года в рамках различных акций по продвижению безналичных покупок сумма кэшбэка составила130 млн драмов.
Конверс Банк постоянно развивает свои карточные продукты, проводит различные рекламные акции для клиентов и в ближайшее время выступит с новыми предложениями.