Տնտեսություն 17:57 03/05/2021 Հայաստան
Կոնվերս Բանկում ամփոփել են Կանանց տոներին նվիրված ակցիայի արդյունքները: Բանկն իր կին հաճախորդներին էր առաջարկել մարտի 15-ապրիլի 7-ն ընկած ժամանակահատվածում կատարել անկանխիկ գնումներ  Woman’s Card վճարային քարտերով և ստանալ ոչ միայն գումարի հետվերադարձ, այլև որոշ բանկային պրոդուկտներից արտոնյալ պայմաններով օգտվելու, Visa Pay Sticker կամ Visa mini FOB/իր աքսեսուարով/ ստանալու հնարավորություն:
«Շնորհակալություն ենք հայտնում  Կոնվերս Բանկի Woman’s  քարտապաններին մեր առաջարկի նկատմամբ հետաքրքրության և ակցիայի ընթացքում ցուցաբերած ակտիվության համար: Դրա շրջանակում Woman’s քարտատեր կանանց  համայնքը համալրվեց հազարավոր նոր քարտապաններով, որոնցից շատերը, կատարելով ակցիայի չափորոշիչներին համապատասխանող ծավալի անկանխիկ գնումներ, օգտվել են cashback –ից:  Ընդհանուր  առմամբ, վերադարձված  գումարը գերազանցել է 5 մլն ՀՀ դրամը»,- ասել են Բանկում:
Նշվել է, որ 2016թ-ից ի վեր անկանխիկ գնումների խրախուսման տարբեր ակցիաների շրջանակում cashback-ի ծավալը կազմել է 130 մլն դրամ:
Կոնվերս Բանկը հետամուտ է իր քարտային պրոդուկտների զարգացմանը, հաճախորդների խրախուսման տարաբնույթ ակցիաների անցկացմանը և առաջիկայում հանդես կգա նոր առաջարկներով:

Converse Bank: Summarizing the results of the campaign dedicated to Women's Holidays
Converse Bank has summarized the results of the campaign dedicated to Women's Holidays. The bank offered its female customers an opportunity to make non-cash purchases with Woman's Card payment cards from March 15 to April 7 and benefit from cashback, as well as the opportunity to use some banking products on preferential terms, and receive a Visa Pay Sticker or Visa mini-FOB (with its accessory).
“We would like to thank the Converse Bank Woman's cardholders for their interest in our offer and for the active participation they demonstrated during the campaign. As part of the campaign, the female community of Woman's Card holders was replenished with thousands of new cardholders, many of whom used cashback when making non-cash purchases which meet the criteria set for the campaign. In general, the amount of cashback exceeded AMD 5 million”, as reported by the Bank.
It was noted that since 2016, the amount of cashback within the framework of various campaigns to promote non-cash purchases amounted to AMD 130 million.
Converse Bank constantly develops its card products, organizes various promotion campaigns for clients and will come up with new exciting offers in the near future.