20:14 10/05/2026Ինչպես ասել է Սամվել Կարապետյանը, կալանքի պայմաններում էլ ձեր հետ միասին հաղթելու է Նիկոլ Փաշինայնին. ՎարդևանյանԱռաջնային խնդիրը մեր երկրում դա բարեկեցությունն է
19:56 10/05/2026Telegram-ի հիմնադիրը Ֆրանսիայի կառավարությանը մեղադրում է քաղաքացիների տվյալները անօրինական հավաքելու մեջՖրանսիայի կառավարությունը խուճապի մեջ է
19:35 10/05/2026Վեհափառը իր հայրապետական օրհնությունն է բերել շարունակական ապօրինի կալանքում գտնվող ազգային բարերարինԳարեգին Երկրորդը հյուրընկալվել է «Ուժեղ Հայաստան» դաշինքի առաջնորդ Սամվել Կարապետյանի առանձնատանը
19:19 10/05/2026Ընտանիքը պետության հիմքն է, համախմբված ընտանիքներով մենք կունենանք ուժեղ պետություն, ուժեղ ժողովուրդ. Սամվել ԿարապետյանՓոքր տարիքից ինձ թվում էր, թե մեր գյուղը աշխարհի ամենասիրուն վայրն էր
19:01 10/05/2026Ալիևը քննադատել է հայ-ադրբեջանական սահմանը դիտարկող ԵՄ դիտորդներինԱնհրաժեշտ չէ պաշտպանել Հայաստանը մեզանից. մենք հասել ենք այն ամենին, ինչ ուզում էինք
18:54 10/05/2026Պետությունը պետք է վստահել ճանապարհ անցած, փորձություն հաղթահարած և հաջողություններ գրանցած մարդկանց. ՉալաբյանՀունիսի 7-ը հայ լինել-չլինելու, արժանապատիվ ապագա ունենալու և ուժեղ Հայաստան կառուցելու ընտրություն է։
17:26 10/05/2026«Հայը ինքն է որոշելու իր ճանապարհը, իր արժեքներն ու իր պետության ապագան. Իրինա ՅոլյանԱյսօր մեզ փորձում են համոզել, թե սա է իրական խաղաղությունը
17:15 10/05/2026«Բարգավաճ Հայաստան»-ի նախընտրական հավաքը Աբովյանում. ՈւՂԻՂԱկցիայի մասնակիցները վանկարկում են Գագիկ Ծառուկյանի անունը
17:06 10/05/2026Հունիսի 7-ից հետո, ինչպես Գորիսը, այնպես էլ ողջ Սյունիքն ու Հայաստանը լինելու են ավելի ապահով.Արթուր ՄիքայելյանԱրթուր Միքայելյանը ներկայացրեց Սամվել Կարապետյանի անվտանգային ծրագիրը
16:11 10/05/2026Մի անգամ պարտվել ես, ինչո՞ւ ես քո պարտությունների բարդույթն անընդհատ մեր վրա բարդում. Նարեկ ԿարապետյանՀայոց Հայրապետի հետ սկսեց խոսել մի խոսույթով, որով մենք փողոցում չենք խոսում
15:33 10/05/2026Աննորմալ բանն այն է, որ Երևանը հարթակ է տրամադրել ամբողջությամբ հակառուսական հայտարարությունների համար. ՊեսկովԵվրոպական քաղաքական համայնքի գագաթնաժողովը տեղի է ունեցել Երևանում մայիսի 4-5-ը
15:17 10/05/2026Ունենալու ենք ուժեղ Հայաստան և բոլորս մեր գյուղերում և քաղաքներում ապրելու ենք արժանապատիվ. Անդրանիկ ԳևորգյանՀունիսի 7-ին ունենալու ենք ուժեղ Հայաստան, ուժեղ վարչապետ Սամվել Կարապետյանի առաջնորդությամբ
14:01 10/05/2026Խնձորեսկում գյուղացիները բարձրաձայնեցին ոռոգման ջրի սակավության, անասնապահության զարգացման և այլ հարցեր. Ուժեղ ՀայաստանԿարևորվեց այնպիսի պայմանների ստեղծումը, որոնք թույլ կտան գյուղացիներին ոչ միայն պահպանել իրենց տնտեսությունները, այլև զարգացնել դրանք
13:12 10/05/2026Արևմուտքի համար հայերը կիսելու են քրդերի ճակատագիրը, որոնց օգտագործում են և քցում, քցում են ու օգտագործում.ԴանիելյանԱյդ պատերազմներում հիմնական զոհերն ու տեղահանությունների մատերիալը հայերն էին
13:06 10/05/2026Փորձանք ա բերելու՝ այսպես նպատակաուղղված. Քոչարյանը՝ Փաշինյանի մասինՈր ասում են՝ բանը բանից անցել է, այդ վիճակն է
12:29 10/05/2026Տուն ենք մտել, հո՞ դատարկ ձեռքով չէինք մտնելու, եղբա՛յր. Փաշինյանը քարոզարշավի ժամանակ նվեր տվեց զինվորականին«Մեր խնդիրն է, որ նաև մեր բանակը հնարավորինս ամենաբարձր մակարդակի պաշտպանունակություն ունենա, որպեսզի նաև մեր պետությունը հնարավոր ագրեսիայի համար գայթակղիչ չլինի»,-ասաց Ջրեմուկում պատերազմի մասնակից...
12:10 10/05/2026Ադրբեջանում կան պետության հովանավորությամբ գործող կազմակերպություններ, որոնք Հայաստանի տարածքների նկատմամբ ունեն նվաճողական հայացքներ. ԶաքարյանԴա չի խոսում խաղաղության մասին
11:58 10/05/2026Հայաստանում դեռևս կան անհատներ, որոնք ունեն ռևանշիստական մտածելակերպ. Բայրամովը միացավ Փաշինյանի ընտրարշավինՄենք հավատում ենք, որ հայ ընտրողները ճիշտ կգնահատեն սա
11:20 10/05/2026Ամենօրյա ռեժիմով բոլորս լսվում ենք կամ հսկվում ազգային անվտանգության ծառայությունների կողմից. Ռոման Երիցյանզրկված ենք որևէ գաղտնիքի կիսվելու հնարավորությունից, կամ մեր ընկերոջ հետ խոսելու, ծնողների հետ ինչ-որ մի հարցի շուրջ կիսվելու հնարավորությունից
10:41 10/05/2026Նիկոլն ամենավտանգավոր ու ամենակեղտոտ բաներն է ասում. Վահե ՀովհաննիսյանՄեր երկիրը մտել է լուրջ փորձությունների շրջան

12:45 31/10/2025Суренянц: Месседж Алиева Пашиняну, шантаж со стороны Баку под прикрытием мираАзербайджанский портал Caliber.Az со ссылкой на дипломатические источники сообщает, что президент Азербайджана Ильхам Алиев не планирует принять участие в саммите Европейского политического...
12:25 31/10/2025Ани Залинян избрана депутатом Парламента НидерландовПо итогам парламентских выборов в Нидерландах Ани Залинян получила депутатский мандат, став первой армянкой в Парламенте Нидерландов, сообщает “Нидерландский дневник”.
12:11 31/10/2025Власть превратила армию в площадку для пропаганды – Тигран Абрамян«Месяц назад я письменно запросил у министерства обороны Армении число несущих боевое дежурство членов союза добровольцев "Еркрапа" – за последние 5 лет.
17:51 30/10/2025Известно, что обсуждали Никол Пашинян и Эммануэль МакронВ Елисейском дворце состоялась встреча Никола Пашиняна с президентом Французской Республики Эммануэлем Макроном.
17:17 30/10/2025Ашотян: Вчера пропаганда Николa Пашиняна получила сильный удар«Вчера один из николовских мыльных пузырей лопнул в сердце Еревана. Перед зданием Национального Собрания Армении группа молодых людей из разных политических и общественных организаций подняла вопрос...
16:32 30/10/2025Агроперспективы и культура: Хачик Манукян встречается с жителями Вагаршапата«Мой прекрасный Вагаршапат, вы делаете выбор не только для себя и своей общины, но и для всего армянства, для истории», – заявил возглавляющий список партии «Айреник» («Отечество») на предстоящих 16...
15:33 30/10/2025«Голос Армении»: «Окно Овертона» в действии – власть запустила подлые методы борьбы против ААЦГазета «Голос Армении» пишет: «Очередная шокирующая новость: священник Ованаванка отец Саргис (Саргсян) в интервью Pastinfo сообщил о том, что расстрига Степан Асатрян сменил замок в монастыре и...
15:03 30/10/2025Сурен Суренянц: Предвыборный шантаж Пашиняна27 октября, в начале бюджетных обсуждений в Национальном Собрании Армении, Никол Пашинян заявил: «В июне состоятся очередные парламентские выборы, и у них есть один ключевой вопрос, на который должен...
13:49 30/10/2025Бабкен Арутюнян: «Высказывания Давида Худатяна свидетельствуют о его низком политическом интеллекте»«Высказывания Давида Худатяна являются свидетельством его низкого политического интеллекта, если хотите – политического невежества», – такую характеристику дал представитель исполнительного органа...
13:20 30/10/2025Депутаты от партии власти проголосовали против резолюции с требованием отстаивания права арцахцев на возвращение на родинуДепутаты от фракции правящей в Армении партии «Гражданский договор» (ГД) на 12-й пленарной сессии Парламентской Ассамблеи (ПА) Евронест в Ереване проголосовали против предложения (как предложения о...
12:42 30/10/2025Тигран Абрамян: Пашинян постоянно играет ва-банкПредложенный властью подход «боев без правил» на политической арене не обойдет стороной никого – даже тех, кто занял внешне нейтральную/пассивную позицию, написал секретарь фракции «Честь имею»...
12:33 30/10/2025«Буду бороться, не сломаюсь» – арестованный адвокат Рубен МхитарянПолитзаключенный, представитель движения «По-нашему» Рубен Мхитарян, незаконно задержанный, а затем арестованный без каких-либо оснований – исключительно при осуществлении своей профессиональной...
12:26 30/10/2025Никол Пашинян: Мы будем с Турцией нормальными соседями, этот момент близитсяУ нас очень позитивный диалог с Турцией. Полагаю, что установление дипломатических отношений с Турцией и открытие границы – всего лишь вопрос времени, поскольку сейчас для этого нет каких-либо...
17:52 29/10/2025Трамп встретится с Си Цзиньпином в Южной КорееВстреча президента США Дональда Трампа с председателем КНР Си Цзиньпином состоится в Южной Корее в четверг в 11.00 по местному времени, говорится в расписании Белого дома.
16:51 29/10/2025Не станем мириться с репрессиями, с молчанием европейских структур: акция протеста у НС АрменииПока участники 12-й пленарной сессии ПА Евронест прибывали в здание Национального Собрания Армении, у ворот парламента акцию протеста проводили представители молодежного и студенческого структур...
15:50 29/10/2025Депутат от партии власти: «А чтец – это кто, простите?»«А чтец – это кто, простите? Почему вы предполагаете, что это чтец? Честно говоря, я не в курсе, в каком статусе он участвовал в церковной церемонии, но в СМИ увидел, что это был один из членов...
14:28 29/10/2025Крупнейшая полицейская операция против преступной группировки в Рио-де-Жанейро: погибли 64 человекаПо меньшей мере, 64 человека погибли в ходе полицейской операции в северных пригородах Рио-де-Жанейро, направленной против банды «Красное командование».
14:09 29/10/2025Серж Саргсян: Давид Амбарцумян останется нашим кандидатом на пост премьер-министра в деле об импичментеДавид Амбарцумян останется нашим кандидатом на пост премьер-министра в деле об импичменте, заявил третий президент Республики Армения Серж Саргсян в беседе с журналистами после судебного заседания 29...
13:50 29/10/2025«Голос Армении»: Кто в поле воин: время одиночек?Газета «Голос Армении» пишет: «27 октября в соцсетях отметили 5-ю годовщину гибели Тарона Андреасяна – воина, который не побоялся выйти один против целой роты азербайджанцев.
12:51 29/10/2025После видео Пашиняна Петр Пирунчик показал, как правильно носить бутоньеркуНикол Пашинян недавно стал новым героем интернет-мемов после того, как он показал вайб «задумчивого рабочего утра»: чашка кофе, музыка, чуть усталый взгляд в окно.