Հասարակություն 10:10 25/11/2015 Արցախ
Նոյեմբերի 24-ին և լույս 25-ի գիշերը ղարաբաղա-ադրբեջանական հակամարտ զորքերի շփման գծում հակառակորդի կողմից հրադադարի պահպանման ռեժիմը խախտվել է շուրջ 40 անգամ, որի ընթացքում, տարբեր տրամաչափի հրաձգային զինատեսակներից, հայ դիրքապահների ուղղությամբ արձակվել է ավելի քան 900 կրակոց: Այս մասին հայտնում են ԼՂՀ  ՊՆ  մամուլի ծառայությունից:
Պաշտպանության բանակի առաջապահ զորամասերը տիրապետում են օպերատիվ իրադրությանը և վստահորեն իրականացնում իրենց առջև դրված մարտական խնդիրը:
Հիշեցնենք, որ նոյեմբերի 23-ին և լույս 24-ի գիշերը  հակառակորդի կողմից հրադադարի պահպանման ռեժիմը խախտվել է շուրջ 60 անգամ, որի ընթացքում, տարբեր տրամաչափի հրաձգային զինատեսակներից, հայ դիրքապահների ուղղությամբ արձակվել է ավելի քան 800 կրակոց:

Общество 10:50 25/11/2015 НКР
Накануне, 24 ноября, и в ночь на 25 ноября на линии соприкосновения карабахских и азербайджанских сил было зафиксировано около 40 случаев нарушения ВС Азербайджана режима перемирия. Об этом сообщает пресс-служба Минобороны Нагорно-Карабахской Республики.
За указанный период передовые подразделения азербайджанских сил из стрелкового оружия различного калибра произвели в направлении армянских позиций свыше 900 выстрелов.
Отмечается также, что передовые подразделения Армии обороны НКР владеют оперативной обстановкой и продолжают с уверенностью выполнять поставленную перед собой боевую задачу.