Հասարակություն 10:11 01/12/2015 Հայաստան
Այսօր ժամը 09:30-ի դրությամբ, Մարալիկում, Արթիկում, Գյումրիում, Աշոցքում, Թալինում, Աշտարակում, Ապարանում, Արագածում, Հրազդանում, Սևանում, Գավառում, Դիլիջանում, ինչպես նաև Ջաջուռի և Քեթիի լեռնանցքներում տեղում է ձյուն: Այս մասին հայտնում են ՀՀ տրանսպորտի և կապի  նախարարության լրատվական ծառայությունից:
Տարածքային կառավարման և արտակարգ իրավիճակների նախարարությունից հաղորդում են, որ Վրաստանի ՆԳՆ ԱԻ դեպարտամենտից ստացված տեղեկատվության համաձայն` Ստեփանծմինդա-Լարս ավտոճանապարհը բաց է բոլոր տեսակի տրանսպորտային միջոցների համար` անվաշղթաների կիրառման դեպքում:

Society 11:21 01/12/2015
It was snowing in several regions of Armenia as well as Jajur and Keti mountain passes as of 9:30 am today, according to the press service of Ministry of Transport and Communication.
Snow and ice removal operations are underway to ensure safe driving conditions. All interstate and republican motorways in Armenia are open to traffic.  Drivers are urged to use winter tires.
Stepantsminda-Lars motorway is open to all types of vehicles with anti-skid chains, Emergency Situations Department of Georgia’s Interior Ministry said.