Սպորտ 13:45 11/11/2016 Հայաստան
Նորին Մեծության դեսպան Ջուդիթ Ֆարնուորթը հանդիպում է ունեցել Հայաստանի ազգային հավաքականի ավագ, անգլիական «Մանչեսթեր Յունայթեդի» կիսապաշտպան Հենրիխ Մխիթարյանի հետ: Այս մասին տեղեկացնում է ՀՖՖ մամուլի ծառայությունը:
«Ինքս, անձամբ լինելով Մանչեսթերից և հանդիսանալով Միացյալ Թագավորության դեսպանը Հայաստանում, անչափ ուրախ եմ, որ հայ ֆուտբոլիստը ներգրավված է բրիտանական հանրահայտ թիմում», - նշել է դեսպան Ֆարնուորթը:
Նա նաև շեշտել է, որ «Մանչեսթեր Յունայթեդի» մեծ երկրպագու է, և Հենրիխ Մխիթարյանին մաղթել է ամենայն հաջողություններ` բրիտանական թիմում:
Ֆուտբոլիստը շնորհակալություն է հայտնել դեսպանին՝ ուշադրության և բարեմաղթանքների համար՝ վստահեցնելով, որ ջանք չի խնայի թիմում լավագույնս հանդես գալու համար:

Sport 14:18 11/11/2016 Armenia
Her Majesty's Ambassador to the Republic of Armenia Judith Farnworth held a meeting with Manchester United player and Armenia National Team captain Henrikh Mkhitaryan. The Press Service of the Football Federation of Armenia reports.
"Being from Manchester and the UK Ambassador to Armenia I am very happy that the Armenian footballer is playing in the famous British club," Judith Farnworth noted.
She also stressed that she is a big fan of the club and wished good luck to Henrikh Mkhitaryan in the British club.
The footballer thanked the Ambassador for her attention and kind wishes assuring that he is doing his best to demonstrate his best qualities in the team.