Սպորտ 13:45 11/11/2016 Հայաստան
Նորին Մեծության դեսպան Ջուդիթ Ֆարնուորթը հանդիպում է ունեցել Հայաստանի ազգային հավաքականի ավագ, անգլիական «Մանչեսթեր Յունայթեդի» կիսապաշտպան Հենրիխ Մխիթարյանի հետ: Այս մասին տեղեկացնում է ՀՖՖ մամուլի ծառայությունը:
«Ինքս, անձամբ լինելով Մանչեսթերից և հանդիսանալով Միացյալ Թագավորության դեսպանը Հայաստանում, անչափ ուրախ եմ, որ հայ ֆուտբոլիստը ներգրավված է բրիտանական հանրահայտ թիմում», - նշել է դեսպան Ֆարնուորթը:
Նա նաև շեշտել է, որ «Մանչեսթեր Յունայթեդի» մեծ երկրպագու է, և Հենրիխ Մխիթարյանին մաղթել է ամենայն հաջողություններ` բրիտանական թիմում:
Ֆուտբոլիստը շնորհակալություն է հայտնել դեսպանին՝ ուշադրության և բարեմաղթանքների համար՝ վստահեցնելով, որ ջանք չի խնայի թիմում լավագույնս հանդես գալու համար:

Спорт 14:16 11/11/2016 Армения
Посол Соединенного Королевства Дж.Фарнворт призналась Генриху Мхитаряну, что болеет за «Манчестер Юнайтед»
Футболист сборной Армении, полузащитник «Манчестер Юнайтед» Генрих Мхитарян встретился с Чрезвычайным и полномочным послом Соединенного Королевства Великобритании и Северной Ирландии в Республике Армении Джудит Маргарет Фарнворт. Об этом сообщает пресс-служба ФФА.
«Я, будучи лично родом из Манчестера и являясь послом Соединенного Королевства в Армении, чрезвычайно рада, что армянский футболист играет в составе известного английского клуба», – сказала Джудит Маргарет Фарнворт.
Посол отметила также, что является поклонницей «Манчестер Юнайтед», пожелав Генриху Мхитаряну  всяческих успехов в этом клубе.
Мхитарян в свою очередь поблагодарил посла за внимание и пожелания, заверив, что не пожалеет усилий для того, чтобы выступать в клубе наилучшим образом.