Հասարակություն 20:24 29/05/2017 Հայաստան
Ըստ ոստիկանության օպերատիվ հաղորդագրությունների ամփոփագրերի` մայիսի 26-ից 29-ը հանրապետությունում արձանագրված մարմնական վնասվածք հասցնելու 16 դեպքից բացահայտվել է 15-ը:
Արձանագրվել է թմրամիջոցի հայտնաբերման 2 դեպք:
Բացահայտվել է գողության 16, խարդախության 6, կաշառակերության 2, յուրացման և գույքի դիտավորությամբ ոչնչացման 1-ական դեպք:
Նախկինում կատարված հանցագործություններից բացահայտվել է մարմնական վնասվածք հասցնելու և գողության 1-ական դեպք։
Անցած 3 օրվա ընթացքում հանրապետությունում արձանագրվել է ճանապարհատրանսպորտային 26 պատահար, ինչի հետևանքով 1 մարդ զոհվել է, 39-ը՝ ստացել տարբեր աստիճանի մարմնական վնասվածքներ:

Society 20:37 29/05/2017 Armenia
According to the operations reports of Police of the Republic of Armenia, 15 out of 16 cases of infliction of bodily injuries registered in the territory of the republic from May 26 to May 29, as well as 16 cases of theft, 6 cases of swindling, 2 cases of bribery, 1 case of squandering and 1 case of intentional destruction of property have been uncovered, 2 cases of detection of narcotics have been registered.
From earlier committed crimes, 1 case of intentional destruction of property and 1 case of theft have been detected.
Over the past 3 days, 26 road traffic accidents have been registered in the republic: 1 person died, 39 people sustained bodily injuries of varying levels of gravity.