Հասարակություն 20:00 23/06/2018 Հայաստան
Հունիսի 23-ին հանրապետության առանձին շրջաններում, 24-25-ը՝ հյուսիսային շրջաններում երեկոյան ժամերին և գիշերը սպասվում է անձրև և ամպրոպ, ամպրոպի ժամանակ՝ քամու ուժգնացում` 15-20 մ/վ արագությամբ, առանձին հատվածներում հնարավոր է նաև կարկուտ: 26-28-ը սպասվում է առանց տեղումների եղանակ:
ԱԻՆ հիդրոմետ ծառայության փոխանցմամբ՝ քամին՝ հարավ-արևմտյան՝ 3-8 մ/վ: Օդի ջերմաստիճանն աստիճանաբար կբարձրանա 4-5 աստիճանով:
Երևանում հունիսի 23-ին երեկոյան ժամերին և գիշերը քաղաքի առանձին հատվածներում հնարավոր է կարճատև անձրև և ամպրոպ, ամպրոպի ժամանակ` քամու ուժգնացում՝ 15-20 մ/վրկ արագությամբ, 24-28-ը սպասվում է առանց տեղումների եղանակ:

Society 20:00 23/06/2018 Armenia
Rain and thunderstorm is predicted at night and in the evening hours of June 24-25 in northern areas of the republic, Hidromet meteorological service at the ministry of emergency situations (MES) reported.
During the thunderstorm wind speed may reach up to 15-20 m/s, in separate places hail is possible. On June 26-28 no precipitation is predicted. Southwest wind speed is 3-8 m/s. According to the source, the air temperature will gradually increase by 4-5 degrees.
In the evening hours and at night of June 23 in separate spots of capital Yerevan rain and thunderstorm is predicted. During the thunderstorm wind speed may reach up to 15-20 m/s. On June 24-28 no precipitation is predicted.