Քաղաքական 12:16 15/02/2021 Հայաստան
Քաղաքագետ Հրանտ Մելիք-Շահնազարյանը կոչ է անում միանալ փետրվարի 20-ին, ժամը 15։00-ին Ազատության հրապարակում տեղի ունենալիք Հայրենիքի փրկության շարժման հրավիրած հանրահավաքին։
«Հարգելի ընկերներ, փետրվարի 20-ին, ժամը 15։00-ին Ազատության հրապարակում տեղի կունենա Հայրենիքի փրկության շարժման հրավիրած հանրահավաքը։ Պահանջ մեկն է՝ դավաճան իշխանությունների հեռացումը։ Խնդրում և հորդորում եմ բոլորիդ՝ միացեք այս պայքարին։
Եկեք մի պահ կողմ դնենք մեր բոլոր գործերը և վերջապես լուծենք բոլորիս վրա ծանրացած այս հարցը։
Պետք է ոտքի կանգնենք։ Այլ կերպ հնարավոր չէ։ Կկորցնենք, ամեն ինչ կկորցնենք։ Ոչինչ չի մնա…»,- գրել է նա։

Politics 13:33 15/02/2021 Armenia
Political scientist Hrant Melik-Shahnazaryan urges all to join the new rally announced by the coalition of Armenia's 17 opposition parties on Saturday, February 20.
“Dear friends, a rally organized by the Homeland Salvation Movement will be held at the Liberty Square in Yerevan on February 20, at 3pm. There is only one demand – the resignation of the traitorous authorities.  I ask and urge everyone to join the struggle,” he wrote on Facebook.
“Let's put aside all our daily doings for a while and finally resolve the issue that weighs on all of us.
“We have to stand up. There is no other option. Otherwise we will lose everything. There will be nothing left,” Shahnazaryan said.