Քաղաքական 19:10 28/05/2021 Հայաստան
ՀՀ երկրորդ նախագահ Ռոբերտ Քոչարյանը հանդիպել է Սպիտակ քաղաքի բնակիչների և «Հայաստան» դաշինքի ակտիվի հետ։ Այս մասին հայտնում են «Հայաստան» դաշինքից։
«ՀՀ երկրորդ նախագահ, «Հայաստան» դաշինքը գլխավորող Ռոբերտ Քոչարյանը և «Վերածնվող Հայաստան» կուսակցության նախագահ Վահե Հակոբյանն այսօր՝ մայիսի 28-ին, Սպիտակ քաղաքում հանդիպել են քաղաքացիների և դաշինքի ակտիվի հետ։ Նախագահ Քոչարյանը շնորհակալություն է հայտնել ներկաներին շտաբային աշխատանքի համար և վստահեցրել, որ նրանք ճիշտ ճանապարհի վրա են, չեն մոլորվել, և իրենց թեկնածուն կատարելու է իր տված խոստումները։
«Հենց այնպես խոստումներ երբեք չեմ տալիս։ Միշտ մի բան էլ պակաս եմ խոստանում», - ասել է Ռոբերտ Քոչարյանը։
Արդեն ձևավորված ավանդույթի համաձայն՝ ներկաները հնչեցրել են հետհաշվարկի թիվը․ «Հաղթանակին մնացել է 23 օր»»,- նշված է դաշինքի հաղորդագրությունում։

Politics 11:36 29/05/2021 Armenia
Armenia’s former President Robert Kocharyan on Friday met with the residents of the town of Spitak and the members of his Armenia bloc.
“Second President of Armenia, leader of the Armenia bloc Robert Kocharyan and Chairman of the Reviving Armenia party Vahe Hakobyan met with the residents and members of the electoral alliance in Spitak on May 28. President Kocharyan thanked those present for their activities at the regional office and assured that they are on the right track and their candidate will fulfill his promises,” the Armenia bloc said in a statement.
“I never just make promises. I always promise even less,” Kocharyan said at the meeting.
According to the established tradition, the attendees gave a start to the countdown. "There are 23 days left until victory," the alliance said.