Հասարակություն 11:18 21/08/2021 Հայաստան
Հայաստանում օգոստոսի 20-ին  կատարվել է 7629 թեստավորում, որից հաստատվել է կորոնավիրուսային հիվանդության 507 նոր դեպք: Առողջապահության նախարարությունից հայտնում են, որ մեկ օրում առողջացել է 283  մարդ, գրանցվել է 5 մահվան դեպք:
ԱՆ ներկայացրած տվյալներով, օգոստոսի 21-ի, ժամը 11:00-ի դրությամբ հաստատվել է կորոնավիրուսային հիվանդության ընդհանուր 237 249 դեպք, որոնցից 224 019-ն` առողջացած, 4737-ը` մահվան ելքով: Մահվան ևս 1143 դեպք է գրանցվել, երբ պացիենտներն ունեցել են կորոնավիրուսային վարակ, սակայն, ըստ ԱՆ-ի, մահը վրա է հասել այլ հիվանդության պատճառով։
Համավարակից ի վեր, ըստ պաշտոնական տվյալների, Հայաստանում մահացել է 5880 կորոնավիրուսով հիվանդ։
Կորոնավիրուսային հիվանդությամբ այս պահին փաստացի բուժում է ստանում 7350 պացիենտ: Ընդհանուր առմամբ, կատարվել է 1 476 957 թեստավորում:

Health 12:20 21/08/2021 Armenia
Armenia has confirmed 507 new cases of coronavirus in 24 hours, bringing the national tally to 237,249 as of 11 a.m. Saturday, August 21, the Ministry of Health reports.
283 more patients have recovered from the disease with the total number of recoveries now standing at 224,019.
The Covid-19 death toll has increased by 5 to 4,737. The figure does not include the deaths of 1,143 other people carrying the virus. According to the health authorities, they were caused by other diseases.
Armenia now has 7,350 active cases. As many as 1,476,957  tests have been performed in the country since the disease outbreak.