Հասարակություն 19:52 28/08/2014
Beeline-ը հայտարարում է ֆիքսված հեռախոսակապի ծառայությունների սակագների զգալի իջեցման մասին, որոնք ուժի մեջ կմտնեն 2014 թ. սեպտեմբերի 1-ից: Նոր սակագները կգործեն Հայաստանում Beeline-ի ֆիքսված հեռախոսակապի բոլոր բաժանորդների համար: Այս մասին հայտնում է «ԱրմենՏել» ՓԲԸ-ի հասարակայնության հետ կապերի բաժինը:
Ըստ նոր սակագների` անվճար րոպեների փաթեթի օգտագործումից հետո բոլոր տեղական ելքային զանգերը դեպի Beeline-ի ֆիքսված ցանց համարներ կարժենան 5 դրամ/րոպե (ներառյալ ԱԱՀ): Ելքային զանգերը դեպի ֆիքսված կապի այլ օպերատորների ցանցեր, ինչպես նաև Beeline ցանցի ներսում միջքաղաքային զանգերն ու դեպի ԼՂՀ ֆիքսված ցանց զանգերը կարժենան 5 դրամ/րոպե (ներառյալ ԱԱՀ)։
«Մեր նպատակը հաճախորդներին ավելի մոտ լինելն է, որի համար մենք անում ենք հնարավոր ամեն ինչ: Քաղաքային ֆիքսված հեռախոսակապի մեր նոր սակագները ոչ միայն նշանակալիորեն ավելի ձեռնտու են, այլև էապես ավելի պարզ են ու հասկանալի: Այժմ անվճար սահմանաչափը գերազանցող բոլոր տեղական զանգերը, ինչպես նաև դեպի Հայաստանի և ԼՂՀ ցանկացած ֆիքսված համարներ բոլոր զանգերը կարժենան 5 դրամ մեկ րոպեի համար», - նշել է Գլխավոր Տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Ֆիքսված կապի ծառայությունների սակագների վերաբերյալ լրացուցիչ տեղեկատվություն կարող եք ստանալ` այցելելով www.beeline.am կայքը:

Общество 17:50 28/08/2014
Beeline объявляет о значительном снижении тарифов на услуги фиксированной телефонной связи, которые вступают в силу с 1 сентября 2014 года. Новые тарифы будут в автоматическом режиме применены ко всем абонентам фиксированной телефонной связи Beeline в Армении.
Согласно новой тарификации, после использования пакета бесплатных минут, все местные исходящие звонки на номера фиксированной сети Beeline, будут стоить 5 драмов (с НДС) за минуту разговора.
Все исходящие звонки на номера других фиксированных операторов Армении, а также междугородние звонки в сети Beeline и звонки на фиксированные телефонные номера НКР будут тарифицироваться по цене 5 драмов (с НДС) за минуту разговора.
«Наша цель – быть ближе к клиентам, для этого мы делаем все возможное. Наши новые тарифы на услуги городской телефонной связи не только значительно выгоднее – они значительно проще и понятнее. Теперь все локальные звонки сверх бесплатного лимита, а также любые звонки на любые фиксированные номера по всей Армении и НКР будут тарифицироваться по единой цене в 5 драмов за минуту», - отметил Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.