Հասարակություն 17:22 24/11/2014
Նոյեմբերի 5-ից ի վեր www.orange5.am հատուկ կայքն արդեն ունեցել է ավելի քան 21 000 այցելու: Orange-ի հինգերորդ տարեդարձի շրջանակներում մեկնարկած այս կայքում ներկայացված են Հայաստանում Orange-ի գործունեության հիմնական ուղղությունները: Կայքում հատուկ բաժին է առանձնացված նաև «Ապագայի մտքեր» մրցույթի համար, որը կայքի այցելուներին թույլ է տալիս իրենց գաղափարներով կիսվել Orange-ի հետ և ներդրում ունենալ ապագան փոխելու գործում: Մինչդեռ մրցույթի վերջնաժամկետը նոյեմբերի 30-ն է՝ ավելի քան 4 100 այցելու արդեն հասցրել է իրենց առաջարկներն ուղարկել Orange-ին: Այս մասին տեղեկացնում է Օրանժ Արմենիայի հասարակայնության հետ կապերի բաժինը:
«Մեծապես ուրախ ենք տեսնել, որ մարդիկ ակտիվորեն այցելում են մեր www.orange5.am հատուկ կայքը՝ ավելի լավ ծանոթանալու Orange-ի և Հայաստանում վերջինիս գործունեության հետ: Ուրախությամբ նշում եմ նաև, որ «Ապագայի մտքեր» մրցույթն իսկապես մեծ հաջողություն է ունեցել, և մասնակիցների կողմից արդեն ստացել ենք բազմաթիվ հետաքրքիր առաջարկներ: Ցանկանում եմ շնորհալակություն հայտնել բոլոր նրանց, ովքեր կիսվել են մեզ հետ իրենց գաղափարներով, և խրախուսել Orange-ի ու այլ օպերատորների բոլոր բաժանորդներին մինչև նոյեմբերի վերջ այցելել կայք և ուղարկել իրենց առաջարկները», - ասել է Օրանժ Արմենիայի գլխավոր տնօրեն Ֆրանսիս Ժելիբտերը:
«Ապագայի մտքեր» մրցույթը բաց է բոլոր ցանկացողների համար մինչև նոյեմբերի 30-ը: Մրցույթի արդյունքները կհայտարարվեն դեկտեմբերին, և լավագույն 5 գաղափարների հեղինակներն Orange-ից կստանան iPhone 6 սմարթֆոն՝ որպես նվեր: Մրցույթի մանրամասներին կարելի է ծանոթանալ՝ այցելելով www.orange5.am կայք:

Society 17:54 24/11/2014
Since the 5th of November, already more than 21,000 people have visited the special www.orange5.am website. Launched as part of the 5th anniversary of Orange, this website illustrates the key elements of the activity of the company in Armenia. A special part of the website is dedicated to the “Ideas for Future” contest, allowing visitors to share their ideas with Orange and contribute to the change of tomorrow. While the contest is open till the 30th of November, already more than 4,100 ideas have been received, the press service of Orange Armenia reported.
“We are very glad that such a significant number of people have already visited our special www.orange5.am website, getting better acquainted with Orange and our activity in Armenia. I am pleased to note as well that “Ideas for future” campaign has been a huge success and we have already received a great number of valuable suggestions. I would like to thank everyone who already shared their ideas with us and encourage more people to participate till the end of the month,” said Francis Gelibter, General Director of Orange Armenia.
“Ideas for Future” contest is open till the 30th of November for all those interested. The results of the contest will be announced in December and the authors of the 5 best ideas will receive iPhone 6 smartphone as a gift. Details of the contest can be found here.