Հասարակություն 15:51 03/07/2015
Orange-ը ներկայացնում է հերթական անակնկալն իր ձայնային ծառայությունների բաժանորդների համար՝ նրանց տրամադրելով անվճար SMS-ներ տեղական և միջազգային ուղղություններով:
Այսուհետ Orange-ի կանխավճարային կամ ամսական բաժանորդագրության ծառայություններին միանալիս բոլոր բաժանորդները կստանան 25 անվճար SMS, որոնք 8 օրվա ընթացքում կարող են ուղարկել ինչպես տեղական, այնպես էլ միջազգային համարներին: Այս մասին տեղեկացնում են Օրանժ Արմենիայի հասարակայնության հետ կապերի ծառայությունից:
«Մենք մշտապես աշխատում ենք Orange ծառայությունները բաժանորդների համար առավել հարմար դարձնելու ուղղությամբ: Այս նոր անվճար SMS փաթեթը մեր նոր բաժանորդներին հնարավորություն կտա ողջունել Հայաստանում և արտերկում բնակվող ընկերներին՝ իրենց նոր հեռախոսահամարի մասին տեղեկացնելով առանց որևէ հավելյալ ծախսերի» , - ասել է Օրանժ Արմենիայի գլխավոր տնօրեն Ֆրանսիս Ժելիբտերը:

Politics 16:55 03/07/2015
Orange presents another surprise for its voice customers, granting them with free SMS to local and international destinations. From now on all customers upon joining Orange prepaid or monthly subscription services will receive a bundle of 25 free SMS to be sent to any local and international number during 8 days.
"Orange constantly puts efforts to making our services more comfortable for clients. With this new bundle of free SMS, our new customers can greet their friends both in Armenia and abroad, communicating their new number without any additional cost”, said Francis Gelibter, General Director of Orange Armenia.