Հասարակություն 16:00 28/08/2015
Beeline-ը հայտարարում է տարածքային վաճառքի մասնագետների հավաքագրման մասին՝ ինտերնետ ծառայությունների, մասնավորապես, FTTB տեխնոլոգիայով օպտիկամանրաթելային «Beeline ինտերնետ» ծառայության վաճառքի ծրագրում աշխատելու համար:
«ԱրմենՏել» ՓԲԸ-ի հասարակայնության հետ կապերի ծառայությունից հայտնում են, որ աշխատանքը հիմնականում նախատեսված է ուսանողների համար: Այն ենթադրում է FTTB տեխնոլոգիայով օպտիկամանրաթելային «Beeline ինտերնետ» ծառայության տարածքային վաճառք Երևան քաղաքի տարբեր շրջանների բազմաբնակարան շենքերի բնակիչներին: Ճկուն աշխատանքային գրաֆիկը հնարավորություն է ընձեռում համատեղել ուսումը և աշխատանքը, վաստակել գումար, ինչպես նաև անվճար մասնակցել վերապատրաստման դասընթացներին, ստանալ աշխատանքի արժեքավոր փորձ և կարիերայի աճի հնարավորություն երկրի հեռահաղորդակցության խոշորագույն ընկերությունում:
«FTTB տեխնոլոգիայով օպտիկամանրաթելային «Beeline ինտերնետ» ծառայության աշխարհագրությունը շարունակաբար ընդլայնվում է: Այն արդեն հասանելի է Երևանի հինգ շրջանների բնակիչներին և սա դեռ ամենը չէ: Beeline ժամանակակից գերարագ օպտիկամանրաթելային ինտերնետն շուկայում լավագույն առաջարկներից է, և մենք շարունակաբար աշխատում ենք այն հնարավորինս շատ մարդկանց հասանելի դարձնելու ուղղությամբ։ Այս նպատակով հրավիրում ենք շփվող, նպատակասլաց և ինքնավստահ ուսանողներին փորձելու իրենց ուժերն այս ծրագրում և դառնալու Beeline թիմի մի մասը», - նշել է Հայաստանում Beeline-ի Գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
Հետաքրքրված թեկնածուները կարող են ուղարկել իրենց ինքնակենսագրությունը [email protected] էլեկտրոնային հասցեին: Լրացուցիչ տեղեկությունների համար կարող եք զանգահարել 010-267764 հեռախոսահամարին։ Ինքնակենսագրականների ներկայացման վերջնաժամկետն է 2015թ.-ի սեպտեմբերի 15-ը:

Общество 16:07 28/08/2015
Учиться и работать: крупнейшая телекоммуникационная компании Армении пополняет кадры с расчетом на студентов
Компания Beeline объявляет набор сотрудников для работы в проекте по продажам интернет-услуг, в частности, услуги оптоволоконного FTTB интернета «Beeline интернет».
Согласно релизу, работа преимущественно ориентирована на студентов, она заключается в локальной продаже услуги оптоволоконного FTTB интернета Beeline жителям многоэтажных домов в различных районах Еревана. Работа предполагает гибкий график, возможность зарабатывать, совмещая учёбу и практику, бесплатные тренинги, ценный опыт работы и перспективу карьерного роста в крупнейшей телекоммуникационной компании страны.
«Услуга оптоволоконного FTTB интернета «Beeline интернет» планомерно расширяется на новые районы, захватывает новые здания и многоэтажки. Она уже доступна жителям пяти районов Еревана и это далеко не предел. Современный высокоскоростной оптоволоконный интернет Beeline – одно из лучших предложений на рынке. Мы уделяем особое внимание его скорейшему распространению и с этой целью приглашаем к сотрудничеству студентов и общительных, амбициозных и уверенных в себе людей попробовать свои силы в этом проекте и стать частью команды Beeline», – отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Заинтересованные кандидаты могут отправить резюме по адресу: [email protected] Дополнительная информация доступна по номеру: 010-267764. Срок подачи резюме - до 15 сентября 2015 года.