Հասարակություն 11:51 02/05/2016 Հայաստան
Beeline-ը հայտարարում է Micromax Bolt D320 սմարթֆոնի վաճառքի պայմանների բարելավման մասին: Մայիսի 2-ից սկսած Micromax Bolt D320 մոդելի սմարթֆոն գնելու դեպքում հաճախորդը կստանա բաժանորդագրություն «Սմարթ 1500» սակագնային փաթեթին մեկ ամիս ժամկետով և 5 ԳԲ ծավալով ինտերնետ, որը կարող է օգտագործել 6 ամսվա ընթացքում։ Հատուկ առաջարկի ամբողջական արժեքը կազմում է 29 900 դրամ:
«Սմարթ 1500» սակագնային փաթեթի շրջանակում մեկ ամիս ժամկետով տրամադրվում է. անսահմանափակ ներցանցային զանգեր, 1 ԳԲ բջջային ինտերնետ առանց արագության սահմանափակման և 100 անվճար տեղական SMS-հաղորդագրություն:
«Beeline-ն ընդլայնում է առաջարկների տեսականին զանգվածային շուկայի համար, և առաջնակարգ սմարթֆոններից բացի ներկայացնում բյուջետային հեռախոսներ, որոնք կարող են բավարարել օգտագործողների մեծ մասի պահանջարկը և ունեն շատ մատչելի գին: Նման սմարթֆոնները, Beeline-ի ամենատարածված սակագնային փաթեթներից մեկին միացմամբ, մեր ծառայություները և մասնավորապես բջջային ինտերնետը դարձնում են շատ ավելի մատչելի, իսկ դրանցից օգտվելը` ավելի պարզ և հարմար», - նշել է  Հայաստանում Beeline-ի Գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Micromax Bolt D320 սմարթֆոնն ունի 4.5 դույմ չափով, 480x854 մեգապիքսել սենսորային էկրան,  1.2 GHz հաճախականությամբ երկակի միջուկով պրոցեսոր և 512 ՄԲ ծավալով հիշողություն: Հեռախոսն ունի 4 ԳԲ ծավալով ներքին հիշողություն, որը կարող է ավելացվել մինչև 32 ԳԲ: Հեռախոսն ունի հիմնական և  դիմային տեսախցիկ և  աշխատում է Android 4.4.2 օպերացիոն համակարգով:
Աղբյուրը նշում է, որ «Սմարթ 1500» սակագնայի փաթեթի շրջանակում նախատեսվում է երկարաձգում, այսինքն, առաջին ամսի ավարտից հետո, բաժանորդի հաշվին բավարար գումար լինելու դեպքում կամ հաշիվն անհրաժեշտ գումարով լիցքավորելու դեպքում, բաժանորդի հաշվից գանձվում է ամսական վճար 1500 դրամի չափով: Ընդ որում, բաժանորդը ստանում է անսահմանափակ ներցանցային զանգերի փաթեթ, 1 ԳԲ ծավալով բջջային ինտերնետ առանց արագության սահմանափակման և 100 անվճար տեղական SMS-հաղորդագրություն
Լրացուցիչ տեղեկատվություն կարող եք ստանալ www.beeline.am կայքում, «My Beeline Armenia», հավելվածի միջոցով, հաղորդագություն ուղարկելով Facebook սոցիալական ցանցում Beeline Armenia պաշտոնական էջին, զանգահարելով 0611 անվճար համարին կամ մոտակա Beeline գրասենյակում:

Общество 12:20 02/05/2016 Армения
Beeline объявляет об улучшении условий продажи смартфона Micromax Bolt D320:  с 2 мая при покупке смартфона Micromax Bolt D320 клиент получит подписку на предоплатный тарифный план (ТП) «Смарт 1500» на один месяц и 5 ГБ интернета, которые сможет использовать в течение 6 месяцев. Об этом сообщает пресс-служба компании.
Стоимость смартфона с подпиской к тарифному плану «Смарт 1500» на один месяц и 5 ГБ интернетом на 6 месяцев составляет 29 900 драмов.
В рамках ТП «Смарт 1500» абонентам сроком на 1 месяц предоставляются: безлимитные внутрисетевые звонки, 1 ГБ мобильного интернета без ограничения скорости и 100 локальных SMS.
«Beeline расширяет ассортимент предложений для массового рынка и, наряду со смартфонами представительского класса, предлагает бюджетные телефоны, которые способны удовлетворить потребности большинства пользователей и очень доступны по цене. Такие смартфоны, вместе с подключением к одному из самых популярных тарифных планов Beeline, делают наши услуги, в частности мобильный интернет, в разы доступнее, а пользование ими еще проще и удобнее», – отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Смартфон Micromax Bolt D320 оснащен сенсорным экраном размером 4.5 дюйма с разрешением 480x854 пикселей, двухъядерным процессором с частотой 1.2 GHz и памятью в 512 MB. У телефона есть внутренняя память в размере 4 GB, которая может быть расширена до 32 GB. Телефон имеет основную и фронтальную камеры и работает под управлением операционной системы Android 4.4.2.
Отмечается также, что на тарифном плане «Смарт 1500» предусмотрена пролонгация, т.е. после окончания 1-го месяца, при наличии достаточной суммы на счету или при пополнении счета на необходимую сумму, со счета списывается ежемесячная плата в размере 1500 драмов. При этом абонент снова получает пакет безлимитных внутрисетевых звонков, 1 ГБ мобильного интернета без ограничения скорости и 100 локальных SMS.
Получить дополнительную информацию можно на сайте www.beeline.am, в приложении «My Beeline Armenia», с помощью чата на официальной странице Beeline Armenia в Facebook, по бесплатному номеру 0611 или в ближайшем офисе Beeline.