Հասարակություն 16:08 18/07/2018 Հայաստան
Beeline-ը հայտարարում է «Ինտերնետ այսօր» նոր կանխավճարային սակագնային պլանի գործարկման մասին։ Սակագնային պլանը թույլ է տալիս 200 դրամ օրական բաժանորդավճարի դիմաց ստանալ 1 գիգաբայտ գերարագ շարժական ինտերնետ։
«Վերջերս մենք բաժանորդներից շատ հաճախ առաջարկներ էինք ստանում՝ շարժական ինտերնետի սակագնային պլանների շարքն ընդլայնելու հետ կապված։ Մեր նոր առաջարկները նախատեսված են հենց շարժական ինտերնետի ամենաակտիվ օգտագործողների համար և թույլ են տալիս հաճախորդներին լիարժեք գնահատել մեր 3G և 4G բջջային ցանցերի արագություններն ու հարկ եղած դեպքում ավելացնել հասանելի ինտերնետի ծավալը», - նշել է Հայաստանում Beeline-ի Գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
«Ինտերնետ այսօր» առաջարկի շրջանակում տրամադրված շարժական ինտերնետի  ծավալը կարելի է օգտագործել մինչև օրվա ավարտը։ Հիմնական ծավալի սպառման դեպքում  հնարավոր է ակտիվացնել «Հավելյալ 1 ԳԲ» ծառայությունը, որի արժեքն է 200 դրամ։ Այդ ծավալը կարելի է օգտագործել մինչև հաջորդ օրվա ժամը 22։00-ն։ «Հավելյալ 1 ԳԲ» ծառայությունը ակտիվացնելու համար պետք է հավաքել *2200# հրահանգը։
Լրացուցիչ տեղեկատվություն կարող եք ստանալ www.beeline.am կայքում, հաղորդագրություն ուղարկելով Facebook սոցիալական ցանցում Beeline Armenia պաշտոնական էջին, զանգահարելով 0611 անվճար համարին կամ այցելելով մոտակա Beeline գրասենյակում

Общество 18:49 18/07/2018 Армения
Beeline объявляет о запуске нового предоплатного тарифного плана «Интернет сегодня». Согласно релизу, тарифный план позволяет за ежедневную абонентскую плату в 200 драмов каждый день получать 1 гигабайт высокоскоростного мобильного интернета.
«В последнее время мы все чаще стали получать от абонентов пожелания расширить линейку тарифных планов Beeline анонсировал уникальное предложение мобильного интернета
мобильного интернета. Наши новые предложения как раз рассчитаны на самых активных пользователей мобильного интернета и позволят клиентам в полной мере оценить скорости наших мобильных 3G и 4G-сетей и, если возникнет такая необходимость, увеличить объем доступного интернета», – отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
В рамках предложения «Интернет сегодня» предоставленный объем мобильного интернета можно использовать до конца дня. В случае, если заканчивается основной объем, можно активировать услугу «Дополнительный 1 ГБ» за 200 драм и использовать до 22:00 следующего дня. Активировать услугу «Дополнительный 1 ГБ» можно командой *2200#.