Հասարակություն 14:44 04/09/2019 Հայաստան
Երևանի Էրեբունի վարչական շրջանում բացվել է նոր վաճառքի և սպասարկման գրասենյակ: Գրասենյակը գտնվում է Վ. Ավանեսովի փողոցի 8/1-2 հասցեում (Էրեբունի բժշկական կենտրոնի դիմաց) և բաց է երկուշաբթիից ուրբաթ՝ ժամը 9:00-ից 18:00-ն՝ առանց ընդմիջման:
Ընկերությունից հայտնում են՝ գրասենյակում հաճախորդները կարող են աջակցություն ստանալ ֆիքսված, բջջային և ինտերնետ ծառայությունների հետ կապված բոլոր հարցերի վերաբերյալ, ինչպես նաև ձեռք բերել սմարթֆոններ և այլ սարքավորումներ:
«Beeline-ը Հայաստանում հաճախորդների սպասարկման գրասենյակների քանակով առաջատարներից մեկն է: Մենք կանգ չենք առնում և նոր գրասենյակներ ենք բացում մայրաքաղաքում և մարզերում՝ ձգտելով ավելի մոտ լինել յուրաքանչյուր հաճախորդին: Վստահ եմ, որ Էրեբունիի բնակիչներին դուր կգա մեր նոր, պայծառ ու հարմարավետ գրասենյակը, որտեղ կարելի է դիմել մեր ծառայությունների հետ կապված յուրաքանչյուր հարցով», - նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
«Մեր բաժանորդների արձագանքների շնորհիվ մենք որոշեցինք մեկ այլ գրասենյակ բացել Էրեբունիում: Վարչական շրջանը մեծ է, և երկու իրարից տարանջատված գրասենյակները կդարձնեն մեր ծառայությունները և հաճախորդների սպասարկումն էլ ավելի հարմար և արագ», - նշեց Հայաստանում Beeline-ի վաճառքի և սպասարկման գրասենյակների ղեկավար Կարեն Մկրտումյանը:
Նշենք, որ Հայաստանում գործում է Beeline-ի 78 վաճառքի և սպասարկման գրասենյակ, որից 28-ը գտնվում են Երևանում: Գրասենյակի հասցեների վերաբերյալ լրացուցիչ տեղեկություններ կարելի է ստանալ www.beeline.am կայքում:

Общество 14:31 04/09/2019 Армения
В административном районе Эребуни города Ереван открылся новый офис продаж и обслуживания Beeline. Офис находится на улице В. Аванесова 8/1-2 (напротив Медицинского центра Эребуни) и работает с понедельника по пятницу с 9:00 до 18:00 без перерыва на обед.
Согласно релизу, в офисе клиенты могут получить поддержку по всем вопросам, связанным с услугами фиксированной, мобильной и интернет связи Beeline, а также купить смартфоны и другое оборудование.
«Beeline традиционно является одной из лидирующих компаний по количеству собственных офисов клиентского обслуживания в Армении. Мы не останавливаемся на достигнутом, открываем новые офисы в столице и регионах, стремясь быть все ближе и ближе к каждому клиенту. Уверен, жителям Эребуни придется по вкусу наш новый светлый и уютный офис, куда можно обратится по всем вопросам, связанным с нашими услугами», - отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
«Благодаря обратной связи от наших абонентов мы приняли решение открыть еще один офис в Эребуни. Район большой, и два разнесенных офиса сделают наши услуги и обслуживание клиентов в этой общине еще удобнее и быстрее», - сказал руководитель службы офисов продаж и обслуживания Beeline в Армении Карен Мкртумян.
Отметим, что в Армении функционирует 78 офисов продаж и обслуживания Beeline, 28 из которых – в Ереване. Дополнительную информацию об адресах офисов можно получить по адресу www.beeline.am