Քաղաքական 17:14 04/11/2019 Հայաստան
IPhone X սմարթֆոն շահելու հնարավորություն «Սմարթ հաշիվ՝ սմարթ հեռախոս» գովազդային վիճակախաղի արդյունքում
Ամերիաբանկը մեկնարկում է «Սմարթ հաշիվ՝ սմարթ հեռախոս» գովազդային արշավը: Արշավի շրջանակում  այն հաճախորդները, ովքեր նոյեմբերի 4-ից մինչև դեկտեմբերի 3-ը  ներառյալ կբացեն «Սմարթ» հաշիվ Ամերիաբանկում և կմասնակցեն գովազդային վիճակախաղին, կստանան հնարավորություն շահելու IPhone X սմարթֆոն:
Ամերիաբանկից հայտնում են, որ նշված ժամանակահատվածում «Սմարթ» հաշիվ բացած բոլոր հաճախորդներին մինչև դեկտեմբերի 10-ը SMS հաղորդագրությամբ կուղարկվի հերթական համար, և դեկտեմբերի 11-ին կայանալիք վիճակահանության արդյունքում կընտրվի երջանիկ հաղթողը:
Հաղթող մասնակցի հերթական համարը կհրապարակվի Բանկի պաշտոնական կայքում և ֆեյսբուքյան էջում, հաղթող հաճախորդի հետ կապ կհաստատվի Բանկում գրանցված հեռախոսահամարով և/կամ էլ. փոստով:
Գովազդային արշավի շրջանակում հաշիվ բացած բոլոր հաճախորդները կստանան MasterCard Gold վճարային քարտ՝ անվճար սպասարկմամբ:

Economy 19:01 04/11/2019 Armenia
Ameriabank announces the launch of “Smart Account - Smart Phone” promotional campaign. The clients, who will open a Smart account at Ameriabank from November 4 to December 3, 2019, inclusive, and will take part in the promotional draw, will get the chance of winning an iPhone X smartphone. All clients having opened a Smart account during the time period specified above will get SMS messages with regular numbers by December 10, and one happy winner will be selected in a lottery to be held on December 11, 2019.
The winning number will be announced on the Bank’s official website and Facebook page, and the winning client will be contacted by the phone number and/or email address registered at the Bank.
All clients opening an account within the promotional campaign will also get a MasterCard Gold payment card with free-of-charge service.
Detailed information on the terms and conditions of the promotional campaign is available through the link here .