Քաղաքական 20:28 26/02/2021 Հայաստան
Հայրենիքի փրկության շարժումը տեղեկացնում է, որ վաղը՝ փետրվարի 27-ին, ժամը՝ 15։00-ին, Բաղրամյան պողոտայում՝ Ազգային ժողովի շենքի դիմաց, տեղ կունենա Հայրենիքի փրկության շարժման հաջորդ հանրահավաքը։
«Միացե՛ք։ Մեր պայքարն ամեն օր նոր թափ է հավաքում։ Ամեն օր մեր պահանջին են միանում նորանոր քաղաքացիներ, զինվորականներ, մտավորականներ, կազմակերպություններ ու կառույցներ։
Մեր պահանջն այլընտրանք չունի։ Դավաճան ու ապիկար իշխանությունը վաղ թե ուշ կհեռանա, և մենք կփրկենք ու կվերակառուցենք մեր Հայրենիքը»,- ասվում է հայտարարությունում։

Политика 20:48 26/02/2021 Армения
Следующий митинг требующего отставки Никола Пашиняна с поста премьер-министра Армении Движения за спасение Родины состоится завтра, 27 февраля, в 15:00 – напротив здания Национального Собрания РА на проспекте Баграмяна в Ереване.
«Присоединяйтесь! Наша борьба с каждым днем набирает новые обороты. Каждый день к нашему требованию присоединяются все новые граждане, военные, представители интеллигенции, новые организации и структуры.
Нашему требованию нет альтернативы. Рано или поздно предательская и бездарная власть уйдет. И мы спасем и восстановим нашу Родину», – говорится в заявлении Движения.