Հասարակություն 15:33 19/12/2014
Beeline-ը ներկայացնում է «Սմարթֆոն + 2 ամիս ինտերնետ առանց հետագա պարտավորությունների» ամանորյա առաջարկը
Beeline-ը ներկայացնում է «Սմարթֆոն + 2 ամիս ինտերնետ առանց հետագա պարտավորությունների» հատուկ առաջարկը կանխավճարային հաշվարկային համակարգի ֆիզիկական անձ հանդիսացող բաժանորդների համար: Հատուկ առաջարկը հնարավորություն է ընձեռում ձեռք բերել Beeline Smart սմարթֆոն և ստանալ 2 ամիս «Անսահմանափակ ինտերնետ Premium» ծառայությունը ընդամենը 29 900 դրամով: Ակցիայից կարող են օգտվել Beeline-ի ինչպես նոր, այնպես էլ գործող բաժանորդները: Առաջարկի շրջանում Ինտերնետի արագությունը կկազմի մինչև 512 կբ/վրկ: Այս մասին հաղորդում է «ԱրմենՏել» ՓԲԸ-ի հասարակայնության հետ կապերի բաժինը:
«Այսօր մեր ընկերությունում հայտարարված է «Հաճախորդների օր», որը նվիրված է մեր հերթական հատուկ առաջարկին։ Ղեկավարական ողջ անձնակազմն աշխատում է Beeline վաճառքի և սպասարկման գրասենյակներում, ներկայացնում մեր բաժանորդներին ամանորյա առաջարկները և շնորհավորում նրանց գալիք Ամանորը և Սուրբ Ծնունդը։ Սա իսակապես եզակի հնարավորություն է մատչելի գնով ձեռք բերել սմարթֆոն և 2 ամիս օգտվել անսահմանափակ ինտերնետից` առանց հետագա պարտավորությունների։ Ավելին, ես համոզած եմ, որ այս սմարթֆոնը կարող է դառնալ ամանորյա հրաշալի նվեր Ձեր հարազատների և ընկերների համար», - նշել է Հայաստանում Beeline-ի Գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
«Հեռախոս սուպեր գնով» և «Սմարթֆոն + 2 ամիս ինտերնետ առանց հետագա պարտավորությունների» հատուկ առաջարկները կկգործեն մինչև 2015 թ. փետրվարի 28-ը ներառյալ։ «Անսահմանափակ ինտերնետ Premium (Պրեմիում)» ծառայությունների գործողության ժամկետը կարելի է ստուգել`հավաքելով *118# հրահանգը:
Հատուկ առաջարկների վերաբերյալ լրացուցիչ տեղեկատվություն կարող եք ստանալ այցելելով Beeline վաճառքի և սպասարկման գրասենյակներ, զանգահարելով 0611 անվճար շուրջօրյա հեռախոսահամարին կամ www.beeline.am կայքում:

Общество 15:55 19/12/2014
Компания Beeline объявляет о запуске специального предложения «Смартфон плюс два месяца интернета без дополнительных условий» для физических лиц, абонентов предоплатной системы расчетов.
Согласно релизу, специальное предложение позволяет приобрести смартфон Beeline Smart и получить 2 месяца безлимитного интернета Premium всего за 29 900 драмов. Акцией могут воспользоваться новые и действующие абоненты. Скорость интернета составит до 512 Кб/с.
«Сегодня в Beeline объявлен «День клиента», который посвящен нашему специальному предложению. Все руководители компании работают в наших офисах продаж и обслуживания, рассказывают клиентам о нашем предложении и поздравляют абонентов с предстоящими праздниками Нового года и Рождества. Наше специальное предложение – уникальная возможность по доступной цене приобрести смартфон и 2 месяца пользоваться безлимитным интернетом без каких-либо дополнительных обязательств. Более того, я уверен, что этот смартфон может стать прекрасным новогодним подарком для Ваших друзей и близких», – отметил Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Специальные предложения «Телефон по супер цене» и «Смартфон и два месяца интернета без дополнительных условий» будут действовать до 28 февраля 2015 года. Срок действия услуги «Безлимитный Интернет Premium» (Премиум) можно проверить, отправив запрос *118#. Дополнительную информацию можно получить в офисах продаж и обслуживания Beeline по бесплатному круглосуточному номеру 0611 и на официальном сайте www.beeline.am