Հասարակություն 15:49 02/09/2015
Beeline-ը հայտարարում է «Երկվորյակներ» ծառայության գործարկման մասին: Միասնական ծառայությունը հնարավորություն է ընձեռում միաժամանակ ակտիվացնել անսահմանափակ ինտերնետ տանը և բջջային հեռախոսից:
«ԱրմենՏել» ՓԲԸ-ի հասարակայնության հետ կապերի ծառայությունից հայտնում են, որ բջջային ինտերնետի արագությունը կազմում է 512 կբ/վրկ, իսկ տնային ինտերնետի արագությունը 10 մբ/վրկ է` Beeline օպտիկամանրաթելային ինտերնետին միանալու դեպքում և 4 մբ/վրկ` հեռախոսային գծի միջոցով միանալու դեպքում: Ամսական բաժանորդային վարձը 6000 դրամ է:
«Beeline-ն ուրախ է բաժանորդներին ներկայացնել ինտերնետի համակցված առաջարկ, որի շնորհիվ համակարգչով և նոթբուքով տանից անսահմանափակ ինտերնետից օգտվելը, ինչպես նաև հեռախոսով կամ պլանշետով ինտերնետի մշտական հասանելիությունը դարձել են ավելի մատչելի և հարմար: Հայաստանյան շուկայում մենք առաջինն ենք գործարկում ֆիքսված և բջջային ինտերնետի համակցված առաջարկ, որը հասանելի է գրեթե ողջ երկրում: Ավելին, մենք առաջինն ենք նաև «ՎիմպելԿոմ» ընկերությունների խմբում: Այժմ մեր հաճախորդները կարող են այլևս չմտածել տարբեր սակագնային փաթեթների մասին: Beeline «Երկվորյակներ» ծառայություն` ինտերնետի հասանելիություն մշտապես և ամենուրեք` ընդամենը 6000 դրամով», - նշել է Հայաստանում Beeline-ի Գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Առաջարկը գործում է միայն ֆիզիկական անձ հանդիսացող բաժանորդների համար` ինչպես նոր, այնպես էլ գործող: Ծառայությունից օգտվելու համար 13 ամիս ժամկետով պայմանագիր կնքելու դեպքում հաճախորդն անվճար ստանում է Wi-Fi մոդեմ: Hi-Line և «Beeline Ինտերնետ» ծառայությունների գործող բաժանորդները կարող են անցնել «Երկվորյակներ» ծառայությունների փաթեթին` առանց լրացուցիչ պարտավորությունների: Ծառայությանը հնարավոր է միանալ Beeline վաճառքի և սպասարկման գրասենյակներում:
«Երկվորյակներ» ծառայության մասին լրացուցիչ տեղեկատվություն կարող եք ստանալ ընկերության գրասենյակներում, զանգահարելով 100 և 8070 անվճար հեռախոսահամարներին կամ այցելելով www.beeline.am կայք:

Общество 20:03 02/09/2015
Компания Beeline объявляет о запуске услуги «Близнецы». Согласно релизу, эта единая услуга позволяет подключить безлимитный интернет и дома и на мобильном телефоне.
Скорость мобильного интернета составит 512 Кб/c, а домашнего 10 Мб/c при подключении к оптоволоконному интернету Beeline и 4 Мб/c при подключении через телефонную линию. Абонентская плата составляет 6000 драмов в месяц.
«Beeline рад представить абонентам конвергентное предложение интернета, благодаря которому, пользоваться безлимитным интернетом дома с компьютера и ноутбука, а также иметь постоянный доступ в интернет с телефона или планшета стало еще доступнее и удобнее. Мы первыми в Армении выпускаем на рынок конвергентное предложение по фиксированному и мобильному интернету, которое доступно практически по всей стране. Более того, мы делаем это первыми во всей группе компаний «ВымпелКом». Теперь нашим клиентам в Армении не нужно думать о разных тарифных планах. Услуга Beeline «Близнецы» – это доступ в интернет отовсюду и всегда всего за 6000 драмов», – отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Предложение действует только для физических лиц, как для новых так и для действующих абонентов. Клиент может бесплатно получить в пользование Wi-Fi модем при заключении договора на пользование услугой в течение 13 месяцев. Действующие абоненты услуг Hi-Line и «Beeline Интернет» могут перейти на пакет услуг «Близнецы» без каких-либо дополнительных обязательств. Подключить услугу можно в офисах Beeline, а получить дополнительную информацию об услуге «Близнецы» – в офисах компании, по бесплатному номеру 100 и 8070, а также на сайте www.beeline.am