Հասարակություն 11:53 25/10/2016 Հայաստան
Այսօր՝ ժամը 11:30-ի դրությամբ, Արագածում, Սպիտակում, Վանաձորում, Տաշիրում, Աշոցքում, Հրազդանում, Սևանում, Դիլիջանի ոլորաններում, Նոյեմբերյանում, Գորիսում, Մեղրիում տեղում է ձյուն։
ՀՀ տրանսպորտի, կապի և տեղեկատվական տեխնոլոգիաների լրատվական ծառայությունից հայտնում են, որ Դիլիջանի ոլորաններում, Վարդենյաց լեռնանցքում  և Սևանի տարածաշրջանում
խիտ մառախուղ է, տեսանելիությունը` 20-30 մ:
Արագածի, Սպիտակի, Վանաձորի, Տաշիրի, Աշոցքի, Հրազդանի, Սևանի, Նոյեմբերյանի, Գորիսի, Մեղրու, Արտաշավանի, Գավառի, Մարտունու ավտոճանապարհներին և Թալին - Մաստարա հատվածում  մառախուղ է։

Общество 12:30 25/10/2016 Армения
Сегодня, по состоянию на 11:30, в Арагаце, Спитаке, Ванадзоре, Ташире, Ашоцке, Раздане, Севане, на серпантинах Дилижана, в Ноемберяне, Горисе и Мегри шел снег. Об этом сообщает пресс-служба министерства транспорта, связи и информационных технологий РА.
На серпантинах Дилижана, на перевале Варденяц и в Севане – густой туман, видимость – 20-30 м.
Туман наблюдается и на автодорогах Арагаца, Спитака, Ванадзора, Ташира, Ашоцка, Раздана, Севана, Ноемберяна, Гориса, Мегри, Арташавана, Гавара, Мартуни, а также на участке Талин-Мастара.
На автотрассах межгосударственного и республиканского значения в Армении круглосуточное дежурство осуществляют сотрудники дорожно-строительных компаний.