Հասարակություն 20:21 22/03/2018 Հայաստան
Հանրապետության տարածքում` մարտի 22-ի ցերեկը, 24-ի գիշերը, 26-27-ը սպասվում է առանց տեղումների եղանակ: Մարտի 23-ի օրվա առաջին կեսին արևմտյան շրջաններում, 24-ի ուշ երեկոյան ժամերին, 25-ի գիշերը և առավոտյան շրջանների զգալի մասում, ցերեկը հյուսիսային շրջաններում սպասվում է կարճատև անձրև և ամպրոպ:
Քամին՝ հարավ-արևմտյան՝ 3-8 մ/վ արագությամբ: Մարտի 23-ին առանձին վայրերում սպասվում է քամու ուժգնացում՝ 20-25 մ/վ, 24-ին՝ 25-30 մ/վ արագությամբ:
ԱԻՆ պաշտոնական կայքի հաղորդմամբ՝ օդի ջերմաստիճանը 23-24-ը կբարձրանա 5-6 աստիճանով:
Երևան քաղաքում՝ մարտի 22-ի ցերեկը, 24-ի գիշերը, 25-ի ցերեկը, 26-27-ը սպասվում է առանց տեղումների եղանակ: Մարտի 23-ի օրվա առաջին կեսին, 24-ի ուշ երեկոյան ժամերին, 25-ի գիշերը և առավոտյան սպասվում է կարճատև անձրև և ամպրոպ: 23-24-ը սպասվում է քամու ուժգնացում՝ 18-23 մ/վ արագությամբ:

Society 20:23 22/03/2018 Armenia
No precipitation is expected in Armenia at night of 24 March, on 26-27, while scattered showers with thunderstorm are predicted in the first half of March 23 in western regions, at late evening of 24, at night and in the morning of 25 in most regions and in the daytime of 25 in southern regions.
South-west wind speed is 3-8 m/s. On March 23, wind speed may exceed up by 20-25 m/s in separate places, on 24 – by 25-30 m/s, the Meteorological Center of Armenia's Ministry of Emergency Situations reported.
The air temperature is expected to increase by 5-6 degrees on March 23-24.
Yerevan, Armenia’s capital, will also see a clear weather at night of 24 March, on 26-27, with scattered showers and thunderstorm expected in the capital in the first half of March 23, at late evening of 24, at night and in the morning of March 25.