Հասարակություն 14:26 24/03/2020 Աշխարհում
Դերասան Եվգենի Պետրոսյանը Teleprogramma.pro պորտալին տված հարցազրույցում մեկնաբանել է իր երեխայի ծննդյան մասին լուրերը: Այս մասին գրում է Ria-ն։
Ավելի վաղ ԶԼՄ-ներում տեղեկություններ էին շրջանառվում այն մասին, որ 74-ամյա կատակերգուն և նրա կինը՝ Տատյանա Բրուխունովան, երեխա են ունեցել ԱՄԷ-ի կլինիկաներից մեկում: Զույգը, իբր, դիմել է սուրոգոտ մոր ծառայությանը:
«Գիտեք, ես նույնիսկ չգիտեմ ինչ ասել ձեզ: Չեմ ուզում, որ դուք քննարկեք դա, որովհետև դա բացարձակապես ձեր գործը չէ», - ասել է Պետրոսյանը՝ առանց հաստատելու կամ հերքելու լուրը։
Ավելի վաղ ԶԼՄ-ներում տեղեկություններ էին հայտնվել Պետրոսյանի և Բրուխունովայի հարսանիքի մասին: Կատակերգուն նման հրապարակումները անվանել է «զրպարտություն, վիրավորանք և անձնական կյանքի ծաղրանք»՝ առանց հաստատելու կամ հերքելու ամուսնության մասին լուրերը:

Общество 12:00 24/03/2020 В мире
Артист Евгений Петросян прокомментировал в беседе с порталом Teleprogramma.pro слухи о рождении у него ребенка.
Ранее в СМИ появилась информация о том, что у 74-летнего юмориста и его супруги Татьяны Брухуновой в одной из клиник в ОАЭ родился ребенок. Пара якобы прибегла к услугам суррогатной матери.
"Вы знаете, я даже не знаю, что вам сказать. Я не хочу, чтобы вы это обсуждали, потому что это совершенно не ваше дело", — заявил Петросян.
При этом он не подтвердил, но и не опроверг указанную информацию.
Ранее в СМИ появилась информация о свадьбе Петросяна и Брухуновой. Юморист назвал подобные публикации "клеветой, оскорблением и издевательством над его личной жизнью", не подтвердив и не опровергнув сообщения о браке.