Քաղաքական 15:52 20/05/2019 Հայաստան
Արցախի Հանրապետության նախագահ Բակո Սահակյանի՝ Հայաստանի Ազգային Ժողովի «Իմ քայլը» խմբակցության պատգամավորների հետ հանդիպման վերաբերյալ լուրերը Ստեփանակերտից ոչ հաստատում են, ոչ էլ հերքում։ Բակո Սահակյանի մամուլի խոսնակ Դավիթ Բաբայանը Panorama.am-ի հետ զրույցում ասաց՝ տեղյակ չէ։
«Ես ոչ հաստատում եմ,ոչ էլ հերքում։ Եթե կլինի նման հանդիպում, ուրեմն կլինի, եթե չէ՝ ուրեմն չէ»,-ասաց նա։
«Իմ քայլը» խմբակցության ղեկավար Լիլիթ Մակունցի օգնականը հաստատեց՝ ԱԺ-ում նախատեսված է Արցախի Հանրապետության նախագահի հետ հանդիպում։

Политика 16:14 20/05/2019 НКР
В Степанакерте не подтверждают и не опровергают сведения о встрече президента Республики Арцах (НКР) Бако Саакяна с депутатами от правящей фракции Национального Собрания Армении «Мой шаг». Пресс-секретарь президента Арцаха Давид Бабаян в беседе с корреспондентом Panorama.am сказал, что он не в курсе.
«Я не подтверждаю и не опровергаю. Если будет такая встреча – значит будет, если нет – то нет», – сказал он.
Помощник руководителя фракции «Мой шаг» Лилит Макунц подтвердил: в НС намечена встреча с президентом Республики Арцах.