Հասարակություն 16:19 17/05/2018 Արցախ
Արցախի Հանրապետության Նախագահ Բակո Սահակյանն այսօր հաստատել է Կառավարության որոշում, համաձայն որի՝ Կարեն Թովմասյանն ազատվել է Մարտունու շրջանի վարչակազմի ղեկավարի պաշտոնից՝ իր դիմումի համաձայն, այլ աշխատանքի անցնելու կապակցությամբ:
ԱՀ նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվությանգլխավոր վարչությունից հայտնում են, որ Բակո Սահակյանը հաստատել է Կառավարության մեկ այլ որոշում, համաձայն որի՝ Մհեր Օհանյանը նշանակվել է Մարտունու շրջանի վարչակազմի ղեկավարի պաշտոնում:
Նույն օրը Բակո Սահակյանն այցելել է Մարտունի քաղաք և շրջվարչակազմի աշխատակիցներին ներկայացրել Մհեր Օհանյանին` նրան մաղթելով արդյունավետ աշխատանք:

Politics 17:06 17/05/2018 Armenia
Artsakh Republic President Bako Sahakyan approved today the Government’s decision on releasing Karen Tovmasyan from the position of the head of the Martouni regional administration upon his own request in connection with assuming a new post.
As the information department at the President’s Office reported, President Sahakyan approved another decision of the Government according to which Mher Ohanyan was appointed head of the Martouni regional administration.
On the same day Bako Sahakyan visited the town of Martouni and introduced Mher Ohanyan to the regional administration’s staff members wishing him efficient work.